Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Диқан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 68 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қазанда № 3968 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл обылысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 04 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, Диқан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Диқан ауылдық округінің Аймантөбе ауылындағы жаңа көшеге "Нұрлы жол" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы А. Тыныбекова

О присвоении наименования новой улице
Решение акима Диханского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 26 сентября 2018 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2018 года № 3968
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 04 сентября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Диханского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Нұрлы жол" в села Аймантобе Диханского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Диханского сельского округа А. Тыныбекова