"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 3943 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы №26-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3933 болып тіркелген) Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3642 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 және 29 желтоқсанында "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 464 823" сандары "12 940 934" сандарымен ауыстырылсын;
"2 195 288" сандары "2 555 687" сандарымен ауыстырылсын;
"6 885" сандары "9 385" сандарымен ауыстырылсын;
"71 400" сандары "51 400" сандарымен ауыстырылсын;
"10 191 250" сандары "10 324 462" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"12 602 389" сандары "13 078 500" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 6 сентября 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 сентября 2018 года № 3943
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата №26-2 от 25 августа 2018 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3933) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3642, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 27 и 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 464 823" заменить цифрами "12 940 934";
цифры "2 195 288" заменить цифрами "2 555 687";
цифры "6 885" заменить цифрами "9 385";
цифры "71 400" заменить цифрами "51 400";
цифры "10 191 250" заменить цифрами "10 324 462";
в подпункте 2):
цифры "12 602 389" заменить цифрами "13 078 500";
2. Приложение 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
255229
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
255229
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
442759
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50547
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
172043
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1335
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23283
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26388
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
138961
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29300
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
860325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
249968
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
248718
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
1250
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
42623
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
29661
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
12962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
487249
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
265507
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16380
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17702
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4913
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23728
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
255229
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
255229
464
Отдел образования района (города областного значения)
442759
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
50547
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172043
012
Капитальные расходы государственного органа
1335
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23283
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26388
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
138961
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29300
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
860325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
249968
005
Государственная адресная социальная помощь
248718
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1250
464
Отдел образования района (города областного значения)
42623
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
29661
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
12962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
487249
002
Программа занятости
265507
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24733
006
Оказание жилищной помощи
16380
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17702
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4913
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23728
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

13734
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
133896
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "06" қыркүйектегі
№29-2 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "20" желтоқсандағы
№21-2 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"

13734
8
Движение остатков бюджетных средств
133896
Приложение №2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №29-2
от 06 сентября 2018 года
Приложение №7 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №21-2 от
20 декабря 2017 года
Бюджетные программы аульных округов на 2018 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"