"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 31-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 3993 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3642 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 және 29 желтоқсандағы "Шұғыла-Радуга" газетінің 104 және 105 номерлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 940 934" сандары "12 952 926" сандарымен ауыстырылсын;
"2 555 687" сандары "2 625 487" сандарымен ауыстырылсын;
"9 385" сандары "11 585" сандарымен ауыстырылсын;
"51 400" сандары "59 400" сандарымен ауыстырылсын;
"10 324 462" сандары "10 256 454" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 078 500" сандары "13 090 492" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"33 584" сандары "36 020" сандарымен ауыстырылсын;
"50 988" сандары "53 424" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-171 150" сандары "-173 586" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"171 150" сандары "173 586" сандарымен ауыстырылсын;
"50 988" сандары "53 424" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақта:
"15 000" сандары "4 661" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Ө.Ботаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы "23"

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 23 ноября 2018 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2018 года № 3993
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3642, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 27 и 29 декабря 2017 года №104 и 105) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 940 934" заменить цифрами "12 952 926";
цифры "2 555 687" заменить цифрами "2 625 487";
цифры "9 385" заменить цифрами "11 585";
цифры "51 400" заменить цифрами "59 400";
цифры "10 324 462" заменить цифрами "10 256 454";
в подпункте 2):
цифры "13 078 500" заменить цифрами "13 090 492";
в подпункте 3):
цифры "33 584" заменить цифрами "36 020";
цифры "50 988" заменить цифрами "53 424";
в подпункте 5):
цифры "-171 150" заменить цифрами "-173 586";
в подпункте 6):
цифры "171 150" заменить цифрами "173 586";
цифры "50 988" заменить цифрами "53 424";
в пункте 12:
цифры "15 000" заменить цифрами "4 661".
2. Приложение 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата районного маслихата
О.Ботаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского

130099
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
130099
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
255190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
255190
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
484339
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48862
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
172043
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
845
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22777
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26388
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
184722
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
866905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264581
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
263718
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
863
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40745
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27260
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13485
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484395
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
262278
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16402
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17702
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету

130099
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
130099
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
255190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
255190
464
Отдел образования района (города областного значения)
484339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48862
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172043
012
Капитальные расходы государственного органа
845
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22777
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26388
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
184722
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
866905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264581
005
Государственная адресная социальная помощь
263718
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
863
464
Отдел образования района (города областного значения)
40745
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27260
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
13485
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484395
002
Программа занятости
262278
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24733
006
Оказание жилищной помощи
16402
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17702
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

23778
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
61722
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77184
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33743
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1936
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8168
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9800
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
13265
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9472
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2293732
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12820
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2663
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
10157
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1516
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1516
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
319185
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
319185
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
252668
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
148972
004
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
103696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119194
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1119194
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1490035
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
34209
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

23778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61722
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33743
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1936
021
Капитальные расходы государственного органа
8168
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9800
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13265
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9472
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2293732
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12820
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2663
005
Снос аварийного и ветхого жилья
10157
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1516
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1516
464
Отдел образования района (города областного значения)
319185
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
319185
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
252668
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
148972
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
103696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119194
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
119194
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1490035
005
Развитие коммунального хозяйства
34209
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
220
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
292338
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27234
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8123
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34042
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
34042
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
197965
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43686
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
549
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6201
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1969
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5410
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101753
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35397
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21709
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18087
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3454
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
168
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
11388
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11388
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34366
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34366
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19911
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220
036
Развитие газотранспортной системы
220
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
292338
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27234
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19111
006
Капитальные расходы государственного органа
8123
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34042
010
Развитие объектов сельского хозяйства
34042
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
197965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
43686
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
549
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6201
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1969
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5410
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101753
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
35397
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21709
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18087
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3454
007
Капитальные расходы государственного органа
168
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11388
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11388
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34366
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34366
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19911
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов