2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Н. Үкібаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы "30"
қарашадағы №32-2 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы "25"
желтоқсандағы №22-2 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата районного маслихата
Н. Укубаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №32-2 от "30" ноября 2018 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №22-2 от "25"
декабря 2017 года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ