"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 23-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 3736 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 917 050" деген сандар "9 123 667" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 122 566" деген сандар "1 113 354" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 749 983" деген сандар "7 965 812" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 917 050" деген сандар "9 148 762" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-28 275" деген сандар "-53 370" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"28 275" деген сандар "53 370" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 23-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 марта 2018 года № 3736
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3641, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 917 050" заменить цифрами "9 123 667";
цифры "1 122 566" заменить цифрами "1 113 354";
цифры "7 749 983" заменить цифрами "7 965 812";
в подпункте 2):
цифры "8 917 050" заменить цифрами "9 148 762";
в подпункте 5):
цифры "-28 275" заменить цифрами "-53 370";
в подпункте 6):
цифры "28 275" заменить цифрами "53 370";

"0" деген сандар "25 095" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "0" заменить цифрами "-25 095";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

795131
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
243037
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
552094
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6101
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6101
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4389808
003
Жалпы білім беру
4156474
006
Балаларға қосымша білім беру
233334
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
153818
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
153818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
327991
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16050
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
188105
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16551
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20710
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
86375
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
201127
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
201127
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
803758
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285730
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
285730
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6464
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
447420
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
255807
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12706
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

795131
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
243037
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
552094
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6101
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6101
464
Отдел образования района (города областного значения)
4389808
003
Общеобразовательное обучение
4156474
006
Дополнительное образование для детей
233334
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
153818
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
153818
464
Отдел образования района (города областного значения)
327991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16050
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
188105
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16551
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20710
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86375
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
201127
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
201127
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
803758
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285730
005
Государственная адресная социальная помощь
285730
464
Отдел образования района (города областного значения)
6464
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6464
451
Отдел образования района (города областного значения)
447420
002
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
255807
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12706
006
Оказание жилищной помощи
7000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

25077
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33575
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
225138
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19100
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1200
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
169328
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14111
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3600
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5243
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3075
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3660
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
29402
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7794
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
102443
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19922
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14122
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1000
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15588
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15588
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14509
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14509
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14509
12
Көлiк және коммуникация
405641
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3393
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

25077
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33575
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
225138
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1200
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
169328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14111
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3600
006
Организация санитарного убоя больных животных
5243
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3075
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3660
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
29402
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7794
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
102443
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19922
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14122
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1000
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15588
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15588
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14509
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14509
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14509
12
Транспорт и коммуникации
405641
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3393
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22713
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
22713
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
25095
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 23-4 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
22713
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
22713
08
Используемые остатки бюджетных средств
25095
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 23-4 от 12 марта 2018 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 20-3 от 20 декабря 2017 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2018 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"