"25 249" деген сандар "52 849" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 384" деген сандар "3 995" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 819" деген сандар "46 925" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"25 249" деген сандар "52 849" деген сандармен ауыстырылсын.
1.6 Көкбастау ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"27 878" деген сандар "77 876" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 063" деген сандар "5 046" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 539" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 769" деген сандар "71 291" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"27 878" деген сандар "77 876" деген сандармен ауыстырылсын.
1.7 Күреңбел ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"30 929" деген сандар "53 050" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 407" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 239" деген сандар "48 999" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"30 929" деген сандар "53 050" деген сандармен ауыстырылсын.
1.8 Қарасаз ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"40 677" деген сандар "86 215" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 549" деген сандар "4 539" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 833" деген сандармен ауыстырылсын;
"37 082" деген сандар "79 843" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"40 677" деген сандар "86 215" деген сандармен ауыстырылсын.
1.9 Қызыларық ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"31 738" деген сандар "65 895" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 651" деген сандар "3 189" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "258" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 041" деген сандар "62 448" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"31 738" деген сандар "65 895" деген сандармен ауыстырылсын.
1.10 Мыңбұлақ ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"38 294" деген сандар "52 329" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 157" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 676" деген сандар "46 600" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"38 294" деген сандар "52 329" деген сандармен ауыстырылсын.
1.11 Нұрлыкент ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"42 316" деген сандар "84 043" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "233" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 052" деген сандар "79 592" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"42 316" деген сандар "84 043" деген сандармен ауыстырылсын.
1.12 Шақпақ ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"29 279" деген сандар "80 092" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 036" деген сандар "5 081" деген сандармен ауыстырылсын;
"46" деген сандар "1 017" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "25 249" заменить цифрами "52 849";
цифры "3 384" заменить цифрами "3 995";
цифры "46" заменить цифрами "1 929";
цифры "21 819" заменить цифрами "46 925";
в подпункте 2):
цифры "25 249" заменить цифрами "52 849";
1.6 Кокбастауский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "27 878" заменить цифрами "77 876";
цифры "3 063" заменить цифрами "5 046";
цифры "46" заменить цифрами "1 539";
цифры "24 769" заменить цифрами "71 291";
в подпункте 2):
цифры "27 878" заменить цифрами "77 876".
1.7 Куренбельский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "30 929" заменить цифрами "53 050";
цифры "46" заменить цифрами "1 407";
цифры "28 239" заменить цифрами "48 999";
в подпункте 2):
цифры "30 929" заменить цифрами "53 050".
1.8 Карасазский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "40 677" заменить цифрами "86 215";
цифры "3 549" заменить цифрами "4 539";
цифры "46" заменить цифрами "1 833";
цифры "37 082" заменить цифрами "79 843";
в подпункте 2):
цифры "40 677" заменить цифрами "86 215".
1.9 Кызыларыкский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "31 738" заменить цифрами "65 895";
цифры "2 651" заменить цифрами "3 189";
цифры "46" заменить цифрами "258";
цифры "29 041" заменить цифрами "62 448";
в подпункте 2):
цифры "31 738" заменить цифрами "65 895".
1.10 Мынбулакский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "38 294" заменить цифрами "52 329";
цифры "46" заменить цифрами "1 157";
цифры "33 676" заменить цифрами "46 600";
в подпункте 2):
цифры "38 294" заменить цифрами "52 329".
1.11 Нурлыкентский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "42 316" заменить цифрами "84 043";
цифры "46" заменить цифрами "233";
цифры "38 052" заменить цифрами "79 592";
в подпункте 2):
цифры "42 316" заменить цифрами "84 043".
1.12 Шакпакский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 279" заменить цифрами "80 092";
цифры "3 036" заменить цифрами "5 081";
цифры "46" заменить цифрами "1 017";

"26 197" деген сандар "73 994" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"29 279" деген сандар "80 092" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "26 197" заменить цифрами "73 994";
в подпункте 2):
цифры "29 279" заменить цифрами "80 092".
Приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.