"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 27-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 мамырда № 3821 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 123 667" деген сандар "9 518 915" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 мая 2018 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 мая 2018 года № 3821
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3641, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 123 667" заменить цифрами "9 518 915";

"7 965 812" деген сандар "8 361 060" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 148 762" деген сандар "9 544 010" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "7 965 812" заменить цифрами "8 361 060";
в подпункте 2):
цифры "9 148 762" заменить цифрами "9 544 010".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

6146506
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
797379
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
240837
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
556542
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6102
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6102
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4629543
003
Жалпы білім беру
4396390
006
Балаларға қосымша білім беру
233153
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
159276
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
159276
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
353079
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16290
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
188105
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16551
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20891
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
201127
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
201127
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
766438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287730
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
287730
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6464
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
406142
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
218740
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

6146506
464
Отдел образования района (города областного значения)
797379
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
240837
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
556542
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6102
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6102
464
Отдел образования района (города областного значения)
4629543
003
Общеобразовательное обучение
4396390
006
Дополнительное образование для детей
233153
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
159276
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
159276
464
Отдел образования района (города областного значения)
353079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16290
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
188105
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16551
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20891
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
201127
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
201127
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
766438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
287730
005
Государственная адресная социальная помощь
287730
464
Отдел образования района (города областного значения)
6464
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6464
451
Отдел образования района (города областного значения)
406142
002
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
218740
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан