Жуалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 280 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 3853 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жуалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округ әкімдеріне жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 17 мамырдағы
№ 280 қаулысына қосымша
Жуалы ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 25 тамыздағы №403 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 2 қазанында №2331 болып тіркелген).
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №562 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 3 ақпанында №2487 болып тіркелген).
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қарашадағы №505 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 11 желтоқсанында №2419 болып тіркелген).
4. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қазандағы №455 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 20 қарашасында №2377 болып тіркелген).
5. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №567 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 26 қаңтарында №2479 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 17 мая 2018 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 июня 2018 года № 3853
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на акима села Б.Момышулы и сельских округов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 17 мая 2018 года №280
Перечень некоторых постановлений акимата Жуалынского района признанных утратившими силу
1. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима села Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области" от 25 августа 2014 года №403 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2331 от 2 октября 2014 года).
2. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 23 декабря 2014 года №562 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2487 от 3 февраля 2015 года).
3. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 ноября 2014 года №505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2419 от 11 декабря 2014 года).
4. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 октября 2014 года №455 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2377 от 20 ноября 2014 года).
5. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 29 декабря 2014 года №567 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2479 от 26 января 2015 года).

6. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қазандағы №460 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 20 қарашасында №2376 болып тіркелген).
7. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 18 ақпандағы №75 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 13 наурызында №2572 болып тіркелген).
8. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қазандағы №457 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 12 қарашасында №2367 болып тіркелген).
9. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қазандағы №453 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 12 қарашасында №2366 болып тіркелген).
10. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №584 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 03 ақпанында №2484 болып тіркелген).
11. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 18 ақпандағы №76 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 13 наурызында №2568 болып тіркелген).
12. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №568 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 3 ақпанында №2489 болып тіркелген).
13. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қарашадағы №508 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 11 желтоқсанында №2423 болып тіркелген).
14. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2014 жылғы 10 қазандағы №452 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 11 қарашасында №2364 болып тіркелген).

6. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 октября 2014 года №460 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2376 от 20 ноября 2014 года).
7. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 18 февраля 2015 года №75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2572 от 13 марта 2015 года).
8. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 октября 2014 года №457 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2367 от 12 ноября 2014 года).
9. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 октября 2014 года №453 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2366 от 12 ноября 2014 года).
10. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 29 декабря 2014 года №584 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2484 от 03 февраля 2015 года).
11. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 18 февраля 2015 года №76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2568 от 13 марта 2015 года).
12. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 29 декабря 2014 года №568 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2489 от 3 февраля 2015 года).
13. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 ноября 2014 года №508 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2423 от 11 декабря 2014 года).
14. "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения" аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области" от 10 октября 2014 года №452 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2364 от 11 ноября 2014 года).