"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қарашада № 3981 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 556 243" деген сандар "9 579 210" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 123 354" деген сандар "1 170 458" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 702" деген сандар "8 488" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 14 ноября 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2018 года № 3981
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3641, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 556 243" заменить цифрами "9 579 210";
цифры "1 123 354" заменить цифрами "1 170 458";
цифры "10 702" заменить цифрами "8 488";

"33 799" деген сандар "11 876" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"9 581 338 деген сандар "9 604 305" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "33 799" заменить цифрами "11 876";
в подпункте 2):
цифры "9 581 338" заменить цифрами "9 604 305";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

6102
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4628761
003
Жалпы білім беру
4394108
006
Балаларға қосымша білім беру
234653
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
158459
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
158459
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
349534
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17430
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
183099
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16872
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20710
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
201128
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
201128
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
780827
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287176
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
286875
057
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
301
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7997
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422056
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
224451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27408
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8685
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21002
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3497

6102
464
Отдел образования района (города областного значения)
4628761
003
Общеобразовательное обучение
4394108
006
Дополнительное образование для детей
234653
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
158459
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
158459
464
Отдел образования района (города областного значения)
349534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17430
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
183099
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16872
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20710
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
201128
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
201128
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
780827
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
287176
005
Государственная адресная социальная помощь
286875
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
301
464
Отдел образования района (города областного значения)
7997
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422056
002
Программа занятости
224451
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27408
006
Оказание жилищной помощи
8685
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21002
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3497

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30286
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
49394
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63598
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29986
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2537
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6635
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6718
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
893
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6749
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10080
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
552487
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2300
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3197
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
3197
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3583
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3583
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
281199
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
205848
058
Елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
75351
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
107665
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
99471
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
6000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2194
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3924
008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30286
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49394
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29986
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2537
021
Капитальные расходы государственного органа
6635
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6718
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
893
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6749
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10080
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
552487
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2300
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3197
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3197
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3583
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3583
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
281199
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
205848
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
75351
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
107665
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
99471
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
6000
028
Развитие коммунального хозяйства
2194
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3924
008
Освещение улиц населенных пунктов