Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 4021 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің 16.08.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жуалы ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Жуалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 25 ақпандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2124 болып тіркелген, 2014 жылдың 28 наурыздағы аудандық "Жаңа өмір – Новая жизнь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Серік Дүйсенбайұлы Қойбақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________М. Сарыбеков
Жуалы ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы "10" желтоқсандағы
№ 1 шешiмiне қосымша
Жуалы ауданы аумағындағы сайлау участкелері
№ 180 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызтоған ауылы
№ 181 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қошқарата ауылы
№ 182 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақтасты ауылы
№ 183 сайлау учаскесі
Шекарасы: Рысбек батыр ауылы
№ 184 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көлтоған ауылы
№ 185 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ертай ауылы
№ 186 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратас ауылы
№ 187 сайлау учаскесі
Шекарасы: Күреңбел ауылы
№ 188 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қоңыртөбе ауылы
№ 189 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тасбастау, Кәріқорған ауылдары
№ 190 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарасаз, Жүрімбай ауылдары
№ 191 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көктас, Қарасу ауылдары
№ 192 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақбастау ауылы
№ 193 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тәттібай Дүйсебайұлы ауылы
№ 194 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шақпақата, Амансай ауылдары, Шақпақ станциясы
№ 195 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ынтымақ ауылы
№ 196 сайлау учаскесі
Шекарасы: Талапты ауылы
№ 197 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көлбастау ауылы
№ 198 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қайрат ауылы
№ 199 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дихан ауылы
№ 200 сайлау учаскесі
Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Шығыс, Ынтымақ, Байдыбек батыр, Шәмші Қалдаяқов, Қойкелді батыр, Боранды, Тәуелсіздік, 8 наурыз, Ақсай, Қайрат Рысқұлбеков, Желтоқсан, Амангелді Иманов, Абылай хан, Асылбек Тұрысбеков, Жеңіс, Еркінбек Сауранбекұлы, Жамбыл көшелері және Ақтерек тұйығы
№ 201 сайлау учаскесі
Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Рысбек батыр, Ақментей батыр, Бәйтерек, Дінмұхамед Қонаев, Зиябек Толымбаев, Виктор Латикант, Алатау, Тайыр Тастандиев, Сәкен Сейфуллин, Әулие бастау, Парасат, Мұнайшы, Бейбітшілік, Игілік, Бейсенбек Сафинов, Абай көшелері және Алма Оразбаева, Бірлік, Мыңбұлақ тұйықтары
№ 202 сайлау учаскесі
Шекарасы: Аудандық орталық аурухана
№ 203 сайлау учаскесі
Шекарасы: Б.Момышұлы ауылының Жібек жолы, Бауыржан Қойбақов, Жуалы, Лесбек Сейтбеков, Ақжол, Қожық батыр, Шоқан Уәлиханов, Әл-Фараби, Жанқожа батыр, Ғани Мұратбаев, Есенбек Баймұханбетов, Көктем, Ыбырай Алтынсарин, Наурыз, Мәншүк Мәметова, Шыңғазы Үлеков, Өркениет, Кеңбұлақ, Бауыржан Үсенов, Сапарбек Күшанов көшелері және Егеменді, Абай тұйықтары
№ 204 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көктөбе, Қосбөлтек ауылдары
№ 205 сайлау учаскесі
Шекарасы: Теріс, Бақалы ауылдары
№ 206 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шыңбұлақ, Майбұлақ, Қосмұрат ауылдары
№ 207 сайлау учаскесі
Шекарасы: Нұрлыкент ауылы
№ 208 сайлау учаскесі
Шекарасы: Түктібай ауылы, Қазбастау разъезі
№ 209 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алатау ауылы, "Б. Момышұлы" атындағы шекара заставасы
№ 210 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызыларық ауылы
№ 211 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, "Ақсуат" шекара заставасы
№ 212 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңаталап, Ақтоған ауылдары, Күркіреусу бекеті
№ 213 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақтөбе ауылы
№ 214 сайлау учаскесі
Шекарасы: Теріс-Ащыбұлақ ауылы, Сұрым бекеті
№ 215 Сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарабастау, Дарбаза, Жылыбұлақ ауылдары
№ 216 сайлау учаскесі
Шекарасы: Әбдіқадыр ауылы, "Билікөл" жайылым учаскесі
№ 217 сайлау учаскесі
Шекарасы: 91678 әскери бөлімі
№ 473 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акимата Жуалынского района Жамбылской области от 10 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2018 года № 4021. Утратило силу решением акима Жуалынского района Жамбылской области от 16 августа 2024 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жуалынского района Жамбылской области от 16.08.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жуалынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жуалынского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Жуалынского района от 25 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2124, опубликовано в районной газете "Жаңа өмір – Новая жизнь" от 28 марта 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Койбакова Серика Дуйсенбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
______________ М. Сарыбеков
Приложение к решению акима
Жуалынского района № 1
от "10" декабря 2018 года
Избирательные участки на территории Жуалынского района
Избирательный участок № 180
Границы: село Кызтоган
Избирательный участок № 181
Границы: село Кошкарата
Избирательный участок № 182
Границы: село Актасты
Избирательный участок № 183
Границы: село Рысбек батыра
Избирательный участок № 184
Границы: село Кольтоган
Избирательный участок № 185
Границы: село Ертай
Избирательный участок № 186
Границы: село Каратас
Избирательный участок № 187
Границы: село Куренбель
Избирательный участок № 188
Границы: село Коныртобе
Избирательный участок № 189
Границы: села Тасбастау, Карикорган
Избирательный участок № 190
Границы: села Карасаз, Журымбай
Избирательный участок № 191
Границы: села Коктас, Карасу
Избирательный участок № 192
Границы: село Акбастау
Избирательный участок № 193
Границы: село Таттибая Дуйсебайулы
Избирательный участок № 194
Границы: села Шакпаката, Амансай, станция Шакпак
Избирательный участок № 195
Границы: село Ынтымак
Избирательный участок № 196
Границы: село Талапты
Избирательный участок № 197
Границы: село Кольбастау
Избирательный участок № 198
Границы: село Кайрат
Избирательный участок № 199
Границы: село Дихан
Избирательный участок № 200
Границы: улицы Шыгыс, Ынтымак, Байдыбек батыра, Шамши Калдаякова, Койкелди батыра, Боранды, Тауелсиздик, 8 наурыз, Аксай, Кайрата Рыскулбекова, Желтоксан, Амангелди Иманова, Абылай хана, Асылбека Турысбекова, Женис, Еркинбека Сауранбекулы, Жамбыла и переулок Актерек села Б. Момышулы
Избирательный участок № 201
Границы: улицы Рысбек батыра, Акментей батыра, Байтерек, Динмухамеда Конаева, Зиябека Толымбаева, Виктора Латиканта, Алатау, Тайыра Тастандиева, Сакена Сейфуллина, Аулие бастау, Парасат, Мунайшы, Бейбитшилик, Игилик, Бейсенбека Сафинова, Абая и переулки Алмы Оразбаева, Бирлик, Мынбулак села Б. Момышулы
Избирательный участок № 202
Границы: центральная районная больница
Избирательный участок № 203
Границы: улицы Жибек жолы, Бауыржана Койбакова, Жуалы, Лесбека Сейтбекова, Акжол, Кожык батыра, Шокана Уалиханова, Аль-Фараби, Жанкожа батыра, Гани Муратбаева, Есенбека Баймуханбетова, Коктем, Ыбырайа Алтынсарина, Наурыз, Маншук Маметовой, Шынгазы Улекова, Оркениет, Кенбулак, Бауыржана Усенова, Сапарбека Кушанова и переулки Егеменди, Абая села Б. Момышулы
Избирательный участок № 204
Границы: села Коктобе, Косболтек
Избирательный участок № 205
Границы: села Терс, Бакалы
Избирательный участок № 206
Границы: села Шынбулак, Майбулак, Космурат
Избирательный участок № 207
Границы: село Нурлыкент
Избирательный участок № 208
Границы: село Туктибай, разъезд Казбастау
Избирательный участок № 209
Границы: село Алатау, пограничная застава имени "Б. Момышулы"
Избирательный участок № 210
Границы: село Кызыларык
Избирательный участок № 211
Границы: село Байтерек, пограничная застава "Аксуат"
Избирательный участок № 212
Границы: села Жанаталап, Актоган и станция Куркуреусу
Избирательный участок № 213
Границы: село Актобе
Избирательный участок № 214
Границы: село Терс-Ащибулак и станция Сурум
Избирательный участок № 215
Границы: села Карабастау, Дарбаза, Жылыбулак
Избирательный участок № 216
Границы: село Абдикадыр, участок пастбища "Биликольское"
Избирательный участок № 217
Границы: войсковая часть 91678
Избирательный участок № 473

Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Құралбай Түрікбаев, Шетбұлақ, Батырбек Датқа, Тұрар Рысқұлов, Жастар, Сұлтан Бейбарыс, Ұлан, Атамекен, Қуатбек Иманбекұлы, Қарымбай Қошмамбетов, Дмитрий Пахомов, Төле би, Достық, Достық-2, Нұрлан Тұрысов, Әйтеке би, Қасым Ералиев, Сәбит Мұқанов, Мұхтар Әуезов, Затыбек Елшібаев, Бауыржан Момышұлы, Қазыбек би көшелері және Пахомов, 2-Пахомов тұйықтары

Границы: улицы Куралбай Турикбаева, Шетбулак, Батырбека Датка, Турара Рыскулова, Жастар, Султана Бейбарыса, Улан, Атамекен, Куатбека Иманбекулы, Карымбай Кошмамбетова, Дмитрий Пахомов, Толе би, Достык, Достык-2, Нурлана Турусова, Айтеке би, Касыма Ералиева, Сабита Муканова, Мухтара Ауезова, Затыбека Елшибаева, Бауыржана Момышулы, Казыбек би и переулки Пахомов, 2-Пахомов села Б. Момышулы