Нұрлыкент ауылдық округінің Нұрлыкент ауылындағы бұрылыс атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қаңтардағы 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 3692 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2017 жылдың 24 қарашада өткен Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссия отырысының қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Нұрлыкент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұрлыкент ауылдық округінің Нұрлыкент ауылындағы Больничный бұрылысы Тұран көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұрлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Танатов Батыржан Орынбасарұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұрлыкент ауылдық
округінің әкімі К. Хайралапов

О переименовании переулка села Нурлыкент Нурлыкентского сельского округа
Решение акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 17 января 2018 года №3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 февраля 2018 года № 3692
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области проведенное 24 ноября 2017 года, а также с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Нурлыкентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в Нурлыкентском селськом округе переулок Больничный распложенный в селе Нурлыкент на улицу Тұран.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Нурлыкентского сельского округа Танатова Батыржана Орынбасаровича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календерных дней после его первого официального опубликования.
Аким Нурлыкентского
сельского округа К. Хайралапов