Қордай ауданында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 27 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 3728 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білімі бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в Кордайском районе
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 19 февраля 2018 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2018 года № 3728
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в Кордайском районе в соответствии с приложением.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімінің орынбасары Б.Жамангозовке жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акима Кордайского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кордайского района Б.Жамангозова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байтөле
Қордай ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 27 қаулысына қосымша
Қордай ауданында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік шағын орталықтар
230
13708
7000
Оның ішінде
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
230
13708
7000
Толық күндік емес шағын орталықтар
549
6854
0
Оның ішінде
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
549
6854
0
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Айналайын" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
160
32110
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Бөбек" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
34453
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ақмаржан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
31384
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ақ бота" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
325
22950
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Айгөлек" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
30693
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жұлдыз" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
125
28419
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Арай" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
23921
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарлығаш" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
26691
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Айсәуле" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
25782
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Темірлан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
26125
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Нұр" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
27051
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдәурен" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
34028
7000
Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балапан" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байтөле
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 19 февраля 2018 года № 27
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в Кордайском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Дошкольные государственные организации (мини центры)
Мини-центры с полным днем пребывания
230
13708
7000
В том числе:
Мини-центры в сельских населенных пунктах
230
13708
7000
Мини-центры с неполным днем пребывания
549
6854
0
В том числе:
Мини-центров в сельских населенных пунктах
549
6854
0
Дошкольные государственные организации (детские сады)
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айналайын" отдела образования акимата Кордайского района
160
32110
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бөбек" отдела образования акимата Кордайского района
120
34453
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ақмаржан" отдела образования акимата Кордайского района
120
31384
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Ак бота" отдела образования акимата Кордайского района
325
22950
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айгөлек" отдела образования акимата Кордайского района
50
30693
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Жұлдыз" отдела образования акимата Кордайского района
125
28419
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Арай" отдела образования акимата Кордайского района
75
23921
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Қарлығаш" отдела образования акимата Кордайского района
75
26691
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Айсәуле" отдела образования акимата Кордайского района
75
25782
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Темірлан" отдела образования акимата Кордайского района
100
26125
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Нұр" отдела образования акимата Кордайского района
75
27051
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балдәурен" отдела образования акимата Кордайского района
140
34028
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балапан" отдела образования акимата Кордайского района
75