"2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 29-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3758 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы №28-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3735 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3661 болып тіркелген), 2018 жылдың 10 қаңтарында аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"782 035" сандары "1 593 022" сандарымен ауыстырылсын;
"325 014" сандары "326 242" сандарымен ауыстырылсын;
"29" сандары "97 777" сандарымен ауыстырылсын;
"456 992" сандары "1 169 003" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2018 года № 29-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3758
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Кордайского районного маслихата от 13 марта №28-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3735) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3661, опубликовано 10 января 2018 года в районной газете "Қордай шамшырағы" -"Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "782 035" заменить цифрами "1 593 022";
цифры "325 014" заменить цифрами "326 242";
цифры "29" заменить цифрами "97 777";
цифры "456 992" заменить цифрами "1 169 003";
в подпункте 2);

"782 035" сандары "1 593 022" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-16 қосымшалары осы шешімнің 1-16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "782 035" заменить цифрами "1 593 022".
Приложения 1-16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-16 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.