"2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 3843 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы №31-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3823 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3661 болып тіркелген, 2018 жылдың 10 қаңтарында аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 593 022" сандары "1 647 108" сандарымен ауыстырылсын;
"326 242" сандары "351 971" сандарымен ауыстырылсын;
"1 169 003" сандары "1 197 360" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 29 мая 2018 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июня 2018 года № 3843
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Кордайского районного маслихата от 22 мая 2018 года №31-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3823) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3661, опубликовано 10 января 2018 года в районной газете "Қордай шамшырағы" -"Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 593 022" заменить цифрами "1 647 108";
цифры "326 242" заменить цифрами "351 971";
цифры "1 169 003" заменить цифрами "1 197 360";
в подпункте 2):

"1 593 022" сандары "1 647 108" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-16 қосымшалары осы шешімнің 1-16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "1 593 022" заменить цифрами "1 647 108".
Приложения 1-16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-16 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.