Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 32-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 3874 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 33-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 33-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 бұйрығына сәйкес Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу, жинақталу нормалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қордай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік қоғамдық дамуы, үкіметтік емес ұйымдар мен қоғамдық бірлестіктері, қоғамдық құқық тәртібін қамтамасыз ету, экология, табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылым, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, өнеркәсіп салалары, энергетика, құрылыс және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение твердых бытовых отходов по Кордайскому району
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 29 мая 2018 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июня 2018 года № 3874. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2022 года № 33-9
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26.12.2022 № 33-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кордайскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кордайскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3 Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-общественного развития, неправительственных организаций и общественных объединений, обеспечения общественного правопорядка, экологии, природопользования и административно-территориального состава, по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельного участка, вопросам сферы промышленности, энергетики, строительства, сельского хозяйства.

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Д. Коновалов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 мамырдағы
№32-3 шешіміне 1 қосымша
Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу, жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтардың қалыптасу көздері
Есептік бірлік
Нормасы жылына 1 есептік бірлік текше метрге
1
Тұрмысқа жайлы тұрғын үйлер
1 тұрғын

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Д. Коновалов
Секретарь
районного маслихата Р. Нұрсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 29 мая 2018 года №32-3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кордайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Домовладения благоустроенные
1 житель