"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 35-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 тамызда № 3931 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3645 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 желтоқсандағы аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17 августа 2018 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2018 года № 3931
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3645, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 27 декабря 2017 года следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

12456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12456
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12456
04
Бiлiм беру
10617799
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1027196
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
94075
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
933121
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7507762
003
Жалпы білім беру
7116483
006
Балаларға қосымша білім беру
391279
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
131828
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
131828
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
556818
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
556818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1394195
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21272
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310526
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31410
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
716
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16809
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
298750
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
713325
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
931217
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256192
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
256192
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1273
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1273
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

12456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12456
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12456
04
Образование
10617799
464
Отдел образования района (города областного значения)
1027196
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
94075
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
933121
464
Отдел образования района (города областного значения)
7507762
003
Общеобразовательное обучение
7116483
006
Дополнительное образование для детей
391279
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
131828
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
131828
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
556818
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
556818
464
Отдел образования района (города областного значения)
1394195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21272
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310526
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31410
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
716
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16809
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
298750
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
713325
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
931217
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256192
005
Государственная адресная социальная помощь
256192
464
Отдел образования района (города областного значения)
1273
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1273
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

583223
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
289583
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
57676
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29433
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8790
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
79271
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57856
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58614
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90529
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34110
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11726
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13440
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1894939
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
663749
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
663749
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
149733
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2460
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
147273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108712
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
108712
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
928527
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

583223
002
Программа занятости
289583
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
57676
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29433
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8790
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79271
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57856
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58614
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34110
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственных органов
52
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
28401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11726
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13440
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1894939
464
Отдел образования района (города областного значения)
663749
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
663749
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
149733
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2460
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
147273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108712
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
108712
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
928527
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах