"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 39-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 4005 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы №28-4 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3984 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3645 болып тіркелген), 2017 жылдың 27 желтоқсандағы аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16 536 937" сандары "16 658 957" сандарымен ауыстырылсын;
"1 986 567" сандары "1 944 505" сандарымен ауыстырылсын;
"37 433" сандары "29 733" сандарымен ауыстырылсын;
"81 061" сандары "113 452" сандарымен ауыстырылсын;
"14 431 876" сандары "14 571 267" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 757 049" сандары "16 879 069" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2018 года № 39-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2018 года № 4005
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2018 года №28-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3984) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3645, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 27 декабря 2017 года следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 536 937" заменить цифрами "16 658 957";
цифры "1 986 567" заменить цифрами "1 944 505";
цифры "37 433" заменить цифрами "29 733";
цифры "81 061" заменить цифрами "113 452";
цифры "14 431 876" заменить цифрами "14 571 267";
в подпункте 2):
цифры "16 757 049" заменить цифрами "16 879 069".
Пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2018 жылға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен трансферттер 29 489 мың теңге қысқартылсын және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихат хатшысы
Қ.Қыпшақбаева Р.Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының

"4. Уменьшить на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в размере 29 489 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района".
Приложение 1, 5 к указанному, решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К.Кипчакбаева Р.Нұрсипатов
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

55467
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2476
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2476
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12456
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12456
04
Бiлiм беру
10692229
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1125501
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
94075
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1031426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7649794
003
Жалпы білім беру
7290086
006
Балаларға қосымша білім беру
359708
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
142325
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
142325
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
555912
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
555912
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1218697
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22272
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310526
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29872
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
183
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17775
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
180577
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
656105
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

55467
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2476
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2476
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12456
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12456
04
Образование
10692229
464
Отдел образования района (города областного значения)
1125501
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
94075
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1031426
464
Отдел образования района (города областного значения)
7649794
003
Общеобразовательное обучение
7290086
006
Дополнительное образование для детей
359708
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
142325
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
142325
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
555912
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
555912
464
Отдел образования района (города областного значения)
1218697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22272
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310526
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29872
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
183
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17775
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
180577
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
656105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

985418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265959
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
265299
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
660
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1156
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
626735
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
334797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60026
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1788
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29933
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6740
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
77428
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57106
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34187
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11508
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13022
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1924292
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
587797
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
587797
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
232642
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

985418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265959
005
Государственная адресная социальная помощь
265299
057
Обеспечение физических лиц являющихся получателями государственной адресной социальной помощи телевизионными абонентскими
660
464
Отдел образования района (города областного значения)
1156
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
626735
002
Программа занятости
334797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60026
006
Оказание жилищной помощи
1788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29933
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6740
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57106
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34187
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4400
021
Капитальные расходы государственных органов
50
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-20180годы
28401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11508
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13022
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1924292
464
Отдел образования района (города областного значения)
587797
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
587797
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
232642
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
25436
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
220112
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 30 қарашадағы
№ 39-5 шешіміне 2 қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25- 3 шешіміне 5 қосымша
2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппаратының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
25436
08
Используемые остатки бюджетных средств
220112
Приложение 2 к решению
Кордайского районного
маслихата от 30 ноября 2018
года № 39-5
Приложение 5 к решению
Кордайского районного
маслихата от 21 декабря 2017
года № 25-3
Перечень объема средств выделенных из районного бюджета на 2018-2020 годы по программам для сельских округов
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программы
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"