Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 64 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4028 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 387 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 02.10.2023 № 387 (алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Қордай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Қордай ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 ақпандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2130 болып тіркелген, 2014 жылдың 20 наурыздағы аудандық "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мырзағали Ыстыбайұлы Кузербаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байтөле
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________М. Сарыбеков
Қордай ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы "__" _________
№ __ шешiмiне қосымша
Қордай ауданы аумағындағы сайлау участкелері
№218 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарасай батыр ауылы.
№219 сайлау учаскесі
Шекарасы: Еңбек ауылы.
№220 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаракемер ауылы.
№221 сайлау учаскесі
Шекарасы: Керу ауылы.
№222 сайлау учаскесі
Шекарасы: Масаншы ауылының Береговая көшесі №1-89, Мухамед-Аюб Биянху көшесі №1-68, Коминтерн көшесі №1-58, Советская көшесі №1-31, Магазы Масанчи көшесі №1-49, Максим Горький көшесі №1-4, Интернациональная көшесі №1-54, Табачная көшесі №2-4, Василий Чапаев көшесі №1-12, Почтовая көшесі №1-9, Механизация көшесі №1-8, Климентий Ворошилов көшесі №1-11, Коммунистическая көшесі №1-7, Владимир Ленин көшесі №1-13, Школьная көшесі №1-10, Феликс Дзержинский көшесі №1-10, Амангельді Иманов көшесі №1-8, Абай көшесі №1-16, Михаил Калинин көшесі №1-12, Дмитрий Фурманов көшесі №1-18, Серго Ордженикидзе көшесі №1-12, Сергей Киров көшесі №1, Астана көшесі №1 аяғына дейін, Тараз көшесі №1 аяғына дейін, Егемендік көшесі №1 аяғына дейін, Тәуелсіздік көшесі №1 аяғына дейін, Құрманғазы көшесі №1 аяғына дейін, Отан көшесі №1 аяғына дейін, Алматы көшесі №1 аяғына дейін.
№223 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Кордайского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2018 года № 4028. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 2 октября 2023 года № 387
Сноска. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 02.10.2023 № 387 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Кордайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кордайского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Кордайского района от 24 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2130, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк" от 20 марта 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кузербаева Мырзагали Ыстыбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байтоле
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
______________ М.Сарыбеков
Приложение к решению акима
Кордайского района
№ __ от __ декабря 2018 года
Избирательные участки на территории Кордайского района
Избирательный участок №218
Границы: село Карасай батыра.
Избирательный участок №219
Границы: село Енбек.
Избирательный участок №220
Границы: село Каракемер.
Избирательный участок №221
Границы: село Керу.
Избирательный участок №222
Границы: село Масанчи: улица Береговая №1-89, улица Мухамед-Аюб Биянху №1-68, улица Коминтерн №1-58, улица Советская №1-31, улица Магазы Масанчи №1-49, улица Максим Горького №1-4, улица Интернациональная №1-54, улица Табачная №2-4, улица Василий Чапаева №1-12, улица Почтовая №1-9, улица Механизация №1-8, улица Климентий Ворошилова №1-11, улица Коммунистическая №1-7, улица Владимир Ленина №1-13, улица Школьная №1-10, улица Феликс Дзержинского №1-10, улица Амангельди Иманова №1-8, улица Абая №1-16, улица Михаил Калинина №1-12, улица Дмитрий Фурманова №1-18, улица Серго Ордженикидзе №1-12, улица Сергей Кирова №1, улица Астана №1 до конца, улица Тараз №1 до конца, улица Егемендик №1 до конца, улица Тауелсиздик №1 до конца, улица Курмангазы №1 до конца, улица Отан №1 до конца, улица Алматы №1 до конца.
Избирательный участок №223

Шекарасы: Масаншы ауылының Вангар Маянов көшесі №1-6, Почтовая көшесі №10-23, Механизация көшесі №9-13, Климентий Ворошилов көшесі №13-29, Владимир Ленин көшесі №15-100, Школьная көшесі №10 аяғына дейін, Амангельді Иманов көшесі №10 аяғына дейін, Феликс Дзержинский көшесі №12 аяғына дейін, Абай көшесі №18 аяғына дейін, Михаил Калинин көшесі №14 аяғына дейін, Дмитрий Фурманов көшесі №10 аяғына дейін, Серго Ордженикидзе көшесі №14 аяғына дейін, Дмитрий Куйбышев көшесі №1-28, Жамбыл көшесі №1-16, Дунганская көшесі №1-17, Комсомольская көшесі №1-16, 70 лет Октября көшесі №1-17, Дінмұхамед Қонаев көшесі №1-26, Казакстанская көшесі №1-8, Александр Пушкин көшесі №1-9, Юрий Гагарин көшесі №1-8, Мансуза Ванахун көшесі №1-11.
№224 сайлау учаскесі
Шекарасы: Масаншы ауылының Хива Чива көшесі №1 аяғына дейін, Хуров Ясыр көшесі №1 аяғына дейін, Мир көшесі №1 аяғына дейін, Дружба көшесі №1 аяғына дейін, Молодежная көшесі №1 аяғына дейін, Андрей Жданов көшесі №1 аяғына дейін, Михаил Фрунзе көшесі №1 аяғына дейін, Сергей Киров көшесі №1 аяғына дейін, Береговая көшесі №90 аяғына дейін, Мухамед-Аюб Биянху көшесі №69 аяғына дейін, Коминтерн көшесі №59 аяғына дейін, Советская көшесі №32 аяғына дейін, Магазы Масанчи көшесі №50 аяғына дейін, Дмитрий Куйбышев көшесі №29 аяғына дейін, Жамбыл көшесі №17 аяғына дейін, Дунганская көшесі №19 аяғына дейін, 70 лет Октября көшесі №17 аяғына дейін.
№225 сайлау учаскесі
Шекарасы: Күнбатыс-1 ауылының Жіңішке көшесі №1 аяғына дейін. Күнбатыс-2 ауылының Шығыс көшесі №1 аяғына дейін, Батыс көшесі №1 аяғына дейін.
№226 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №86-156, Щимар Дауров көшесі тақ сандары №97-157, Алтын орада көшесі жұп сандары №228-286, Алтын орда көшесі тақ сандары № 161-213, Баласағұн көшесі жұп сандары №44-48, Баласағұн көшесі тақ сандары №51-63 "в", Магазы Масанчи көшесі жұп сандары №2-18, Магазы Масанчи көшесі тақ сандары №49-91, Лодан Парса көшесі жұп сандары №14-44, Лодан Парса көшесі тақ сандары №27-55, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары №146-178, Мухамед-Аюб Биянху көшесі тақ сандары №101-135, Александр Пушкин көшесі жұп сандары №72-100 "а", Александр Пушкин көшесі тақ сандары №57-101, Жамбыл көшесі №1 аяғына дейін, Төле би көшесі №1 аяғына дейін, Әл-Фараби көшесі №1 аяғына дейін, Өтеген батыр көшесі №1 аяғына дейін, Тұрар Рысқұлов көшесі №1 аяғына дейін, Мәншүк Маметова көшесі №1 аяғына дейін, Шоқан Уалиханов көшесі №1 аяғына дейін, Қаныш Сәтбаев көшесі №1 аяғына дейін.
№227 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №2-64 "и", Щимар Дауров көшесі тақ сандары №1-45, Алтын орда көшесі жұп сандары №2-142, Алтын орда көшесі тақ сандары №1-115, Баласағұн көшесі жұп сандары №2-20, Баласағұн көшесі тақ сандары №1-27, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары №2-92, Мухамед-Аюб Биянху көшесі тақ сандары №1-35, Юнус Дунларов көшесі №1 аяғына дейін, Мира көшесі №1 аяғына дейін, Дружба көшесі №1 аяғына дейін, Молодежная көшесі №1 аяғына дейін.
№228 сайлау учаскесі

Границы: село Масанчи: улица Вангар Маянова №1-6, улица Почтовая №10-23, улица Механизация №9-13, улица Климентий Ворошилова №13-29, улица Владимир Ленина №15-100, улица Школьная №10 до конца, улица Амангельди Иманова №10 до конца, улица Феликс Дзержинского №12 до конца, улица Абая №18 до конца, улица Михаил Калинина №14 до конца, улица Дмитрий Фурманова №10 до конца, улица Серго Ордженикидзе №14 до конца, улица Дмитрий Куйбышева №1-28, улица Жамбыла №1-16, улица Дунганская №1-17, улица Комсомольская №1-16, улица 70 лет Октября №1-17, улица Динмухамед Конаева №1-26, улица Казакстанская №1-8, улица Александр Пушкина №1-9, улица Юрий Гагарина №1-8, улица Мансуза Ванахуна №1-11.
Избирательный участок №224
Границы: село Масанчи: улица Хива Чива №1 до конца, улица Хуров Ясыр №1 до конца, улица Мира №1 до конца, улица Дружбы №1 до конца, улица Молодежная №1 до конца, улица Андрей Жданова №1 до конца, улица Михаил Фрунзе №1 до конца, улица Сергей Кирова №1 до конца, улица Береговая №90 до конца, улица Мухамед-Аюб Биянху №69 до конца, улица Коминтерна №59 до конца, улица Советская №32 до конца, улица Магазы Масанчи №50 до конца, улица Дмитрий Куйбышева №29 до конца, улица Жамбыла №17 до конца, улица Дунганская №19 до конца, улица 70 лет Октября №17 до конца.
Избирательный участок №225
Границы: село Кунбатыс-1: улица Жинишке №1 до конца. Село Кунбатыс-2: улица Шыгыс №1 до конца, улица Батыс №1 до конца.
Избирательный участок №226
Границы: село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №86-156, улица Щимар Даурова нечетные числа №97-157, улица Алтын орда четные числа №228-286, улица Алтын орда нечетные числа №161-213, улица Баласагун четные числа №44-48, улица Баласагун нечетные числа №51-63 "в", улица Магазы Масанчи четные числа №2-18, улица Магазы Масанчи нечетные числа №49-91, улица Лодан Парса четные числа №14-44, Лодан Парса нечетные числа №27-55, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №146-178, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №101-135, улица Александра Пушкина четные числа №72-100 "а", улица Александра Пушкина нечетные №57-101, улица Жамбыл №1 до конца, улица Төле би №1 до конца, улица Әл-Фараби №1 до конца, улица Отеген батыр №1 до конца, улица Турар Рыскулова №1 до конца, Маншук Маметова №1 до конца, улица Шокан Уалиханова №1 до конца, Каныш Сатбаева №1 до конца.
Избирательный участок №227
Границы: село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №2-64 "и", улица Щимар Даурова нечетные числа №1-45, улица Алтын орда четные числа №2-142, улица Алтын орда нечетные числа №1-115, улица Баласагун четные числа №2-20, улица Баласагун нечетные числа №1-27, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №2-92, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №1-35, улица Юнус Дунларова №1 до конца, улица Мира №1 до конца, улица Дружба №1 до конца, улица Молодежная №1 до конца.
Избирательный участок №228

Шекарасы: Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №158-212, Щимар Дауров көшесі тақ сандары № 159-203, Владимир Ленин көшесі жұп сандары № 288-338 "г", Владимир Ленин көшесі көшесі тақ сандары № 215-273, Мансуза Вонахун көшесі жұп сандары №8-18 "а", Мансуза Вонахун көшесі көшесі тақ сандары № 25-29 "а", Школьная көшесі жұп сандары № 50-58, Школьная көшесі көшесі тақ сандары № 65-79, Магазы Масанчи көшесі жұп сандары № 60-118, Магазы Масанчи көшесі көшесі тақ сандары № 93-155, Лодан Парса көшесі жұп сандары № 46-48, Лодан Парса көшесі көшесі тақ сандары № 57-69, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары № 180-234, Мухамед-Аюб Биянху көшесі көшесі тақ сандары № 137 -189, Александр Пушкин көшесі жұп сандары № 102-138, Александр Пушкин көшесі көшесі тақ сандары № 103-155, Ясир Шиваза көшесі №1 аяғына дейін, Ноғайбай би көшесі №1 аяғына дейін, Мұхтар Әуэзов көшесі №1 аяғына дейін.
№229 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бұлар-Батыр ауылы.
№230 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ауқатты ауылының Айнабулақ көшесі тақ сандары №1-19; Айнабулақ №2-30, Жасқанат көшесі тақ сандары №1-91, Жасқанат көшесі тақ сандары №2-96, Абай көшесі тақ сандары №1-177, Абай көшесі жұп сандары №2-118, Кайрат Молдажанов көшесі тақ сандары №1-185, Кайрат Молдажанов көшесі жұп сандары №2-154, Астана көшесі тақ сандары №1-189, Астана көшесі жұп сандары № 2- № 190.
Бәйтерек ауылы.
№231 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызылсай ауылы.
№232 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарасу ауылы.
№233 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өтеген ауылы.
№234 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Николай Белашов көшесі №1-66, Алмабек Жұмабеков көшесі тақ сандары №1-25, Алмабек Жұмабеков көшесі жұп сандары №2-50, 8 март көшесі тақ сандары №1-29, 8 март көшесі жұп сандары №2-36, Мира көшесі тақ сандары №1-15, Мира көшесі жұп сандары №2-16, Сергей Лазо көшесі жұп сандары №2-24, №28, Сергей Лазо көшесі тақ сандары №1-21, Николай Гоголь көшесі тақ сандары №1-19, Николай Гоголь көшесі жұп сандары №2-24, Кенен Әзірбаев көшесі тақ сандары №1-15, Кенен Әзірбаев көшесі жұп сандары №2-14, Дружба көшесі №1-27, Подгорная көшесі №1-13, Өмірбек Байділбаев көшесі жұп сандары №2-18, Өмірбек Байділбаев көшесі тақ сандары №1-11, №21, Ақбұлын көшесі жұп сандары №2-20, Ақбұлын көшесі тақ сандары №1-33, Манас көшесі жұп сандары №2-16, Манас көшесі тақ сандары №3-39, Валентин Шукшин көшесі тақ сандары №1-25, Валентин Шукшин көшесі жұп сандары №22-26, Бәйдібек көшесі жұп сандары №248-288, Бәйдібек көшесі тақ сандары №227-247, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №353-377, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №380-402, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №234-276, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №255-305, Мұхтар Әуезов көшесі тақ сандары №1-37, Мұхтар Әуезов көшесі жұп сандары №12-88, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №173-217, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №244-292, Жібек жолы көшесі тақ сандары №329-393, Жібек жолы көшесі жұп сандары №402-494, Жібек жолы бұрылысы №1 аяғына дейін, Ыбырай Алтынсарин көшесі №1 а, №1-41, №4, Оразай Самаков көшесі №1-2, Ерлан Шәріпов көшесі тақ сандары №7-23, Ерлан Шәріпов көшесі жұп сандары №4-34.
№235 сайлау учаскесі

Границы: село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №158-212, улица Щимар Даурова нечетные числа №159-203, улица Владимир Ленина четные числа №288-338 "г", улица Владимир Ленина нечетные числа №215-273, улица Мансуза Вонахуна четные числа №8-18 "а", улица Мансуза Вонахуна нечетные числа №25-29 "а", улица Школьная четные числа №50-58, улица Школьная нечетные числа №65-79, улица Магазы Масанчи четные числа №60-118, улица Магазы Масанчи нечетные числа №93-155, улица Лодан Парса четные числа №46-48, улица Лодан Парса нечетные числа №57-69, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №180-234, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №137-189, улица Александр Пушкина четные числа №102-138, улица Александр Пушкина нечетные числа №103-155, улица Ясир Шиваз №1 до конца, улица Ногайбай би №1 до конца, улица Мухтар Ауэзова №1 до конца.
Избирательный участок №229
Границы: село Булар-Батыра.
Избирательный участок №230
Границы: село Аухатты: улица Айнабулак нечетные числа №1-19; улица Айнабулак четные числа №2-30; улица Жасканат нечетные числа №1-91; улица Жасканат четные числа №2-96; улица Абай нечетные числа №1-177; улица Абай четные №2-118; улица Кайрат Молдажанова нечетные №1-185; улица Кайрат Молдажанова четные числа №2-154; улица Астана нечетные числа №1-189; улица Астана четные № 2- № 190.
Село Байтерек.
Избирательный участок №231
Границы: село Кызылсай.
Избирательный участок №232
Границы: село Карасу.
Избирательный участок №233
Границы: село Отеген.
Избирательный участок №234
Границы: село Кордай: улица Николай Белашова №1-66, улица Алмабек Жумабекова нечетные числа №1-25, улица Алмабек Жумабекова четные числа №2-50, улица 8 марта нечетные числа №1-29, улица 8 марта четные числа №2-36, улица Мира нечетные числа №1-15, улица Мира четные числа №2-16, улица Сергей Лазо четные числа №2-24, №28, улица Сергей Лазо нечетные числа №1-21, улица Николай Гоголь нечетные числа №1-19, улица Николай Гоголь четные числа №2-24, улица Кенен Азирбаева нечетные числа №1-15, улица Кенен Азирбаева четные числа №2-14, улица Дружба нечетные числа №1-27, улица Подгорная нечетные числа №1-13, улица Омирбек Байдилбаева четные числа №2-18, улица Омирбек Байдилбаева нечетные числа №1-11, №21, улица Ақбулын четные числа №2-20, улица Ақбулын нечетные числа №1-33, улица Манаса четные числа №2-16, улица Манаса нечетные числа №3-39, улица Валентин Шукшина нечетные числа №1-25, улица Валентин Шукшина четные числа №22-26, улица Байдибека четные числа №248-288, улица Байдибека нечетные числа №227-247, улица Ал-Фараби нечетные числа №353-377, улица Ал-Фараби четные числа №380-402, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №234-276, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №255-305, улица Мухтар Ауезова нечетные числа №1-37, улица Мухтар Ауезова четные числа №12-88, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №173-217, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №244-292, улица Жибек жолы нечетные числа №329-393, улица Жибек жолы четные числа №402-494, переулок Жибек жолы №1 до конца, улица Ыбырай Алтынсарина №1 а, №1-41, №4, улица Оразай Самакова №1-2, улица Ерлан Шарипова нечетные числа №7-23, улица Ерлан Шарипова четные числа №4-34.
Избирательный участок №235

Шекарасы: Қордай ауылының Қанатбек Балпұқов көшесі №2-42, Тарас Шевченко көшесі жұп сандары №2-214, Тарас Шевченко көшесі тақ сандары №1-181, Молодежная көшесі №2-60а, №11, №15, №17, №19, №25, Иван Панфилов көшесі жұп сандары №2-146, Иван Панфилов көшесі тақ сандары №1-145, Иван Панфилов көшесінің бұрылысы, Иван Мичурин көшесі жұп сандары №2-16, Иван Мичурин көшесі тақ сандары №1-11, Абай көшесі тақ сандары №1-67, Абай көшесі жұп сандары №2-128, Абай бұрылысы тақ сандары №1-9, Абай бұрылысы жұп сандары №2-4.
№236 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Шөміш көшесі №2-22, Исатай Тайманов көшесі №12, №16-22, №40, №3, №7, №27, Махамбет Өтемісұлы көшесі №1, №7-9, Ахмет Байтұрсынов көшесі тақ сандары №1-5, Ахмет Байтұрсынов көшесі жұп сандары №2-8, Центральная көшесі №5-27, №4-12, №16, №16 а, Заводская көшесі тақ сандары №5-19, Заводская көшесі жұп сандары №4-42, Валентина Терешкова көшесі жұп сандары №4-18, Валентина Терешкова көшесі тақ сандары №5-17, Анатолий Воржева көшесі №5, Спортивная көшесі №1-7, Береговая көшесі №1-57, Елімай көшесі жұп сандары №2-134, Елімай көшесі тақ сандары №1-85, Ардагерлер көшесі тақ сандары №1-25, Ардагерлер көшесі жұп сандары №2-32, Владимир Комаров көшесі тақ сандары №1-29, Владимир Комаров көшесі жұп сандары №2-41, Алматинская көшесі жұп сандары №2-68, Алматинская көшесі тақ сандары №3-81, Ғабит Мүсірепов көшесі жұп сандары №16-36, Ғабит Мүсірепов көшесі тақ сандары №17-49, Домалақ ана көшесі №2-72, Отырар көшесі жұп сандары №2-32, Отырар көшесі тақ сандары №1-29, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №1-31, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №2-32, Абылай хан көшесі тақ сандары №1-165, Абылай хан көшесі жұп сандары №2-38, Надырбай Айтекова көшесі №10-42, Желтоқсан көшесі №1-9, №15, №2, №4, №8, №14, №16, Озерная көшесі №1 аяғына дейін.
№237 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Елімай көшесі №87-109, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №1-25, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №2-56, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №1-29, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №2-54, Талғат Бигелдинов көшесі тақ сандары №1-17, Талғат Бигелдинов көшесі жұп сандары №2-18, Жібек жолы көшесі жұп сандары №2-150, Жібек жолы көшесі тақ сандары №1-81, Бәйдібек көшесі жұп сандары №2-94, Бәйдібек көшесі тақ сандары №1-83, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №2-156, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №1-117, Райымбек көшесі тақ сандары №1-59, Райымбек көшесі жұп сандары №2-90, Домалақ ана көшесі тақ сандары №1-151, Домалақ ана көшесі жұп сандары №74-166, Отырар көшесі жұп сандары №34-84, Отырар көшесі тақ сандары №31-63, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №33-91, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №34-94, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №2-46, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №1-47, Абылай хан көшесі тақ сандары №167-223, Абылай хан көшесі жұп сандары №40-132, Надырбай Айтеков көшесі жұп сандары №2-8, Надырбай Айтеков көшесі тақ сандары №1-43, Ойшы Шынтасов көшесі жұп сандары №2-82, Ойшы Шынтасов көшесі тақ сандары №1-87, Ғабит Мүсірепов көшесі тақ сандары №1-15, Ғабит Мүсірепов көшесі жұп сандары №2-14, Александр Пушкин көшесі жұп сандары №2-106, Александр Пушкин тақ сандары №1-43, Шоқан Уәлиханов көшесі тақ сандары №1-59, Шоқан Уәлиханов жұп сандары №2-64, Шәрәпи Жылыбаев көшесі тақ сандары №1-69, Шәрәпи Жылыбаев жұп сандары №2-68, Бауыржан Момышұлы көшесі №1 аяғына дейін, Әлия Молдағұлова көшесі №1 аяғына дейін, Балуан Шолақ көшесі №1 аяғына дейін, Жетысу көшесі №1 аяғына дейін.
№238 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Жолбарыс Батыр көшесі жұп сандары №2-42, Жолбарыс Батыр көшесі тақ сандары №1-45, 45 "а", Аңырақай көшесі жұп сандары №2-112, Аңырақай көшесі тақ сандары №1-127, Өтеген көшесі жұп сандары №2-108, Өтеген көшесі тақ сандары №1-147, Өтеген бұрылысы, Әйтеке би көшесі жұп сандары №2-100, Әйтеке би көшесі тақ сандары №1-147, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №58-96, Нығмет Сауранбаев тақ сандары №27-49, Талғат Бигелдинов көшесі тақ сандары №19-29, Талғат Бигелдинов жұп сандары №20-28, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №31-53, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №56-84, Жібек жолы көшесі тақ сандары №83-157, Жібек жолы көшесі жұп сандары №152-214, Бәйдібек көшесі тақ сандары №85-109, Бәйдібек көшесі жұп сандары №96-110, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №119-187, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №158-226, Райымбек көшесі №61-63, 93, Домалақ ана тақ сандары №153-251, Домалақ ана жұп сандары №168-258, Отырар көшесі жұп сандары №86-186, Отырар көшесі тақ сандары №65-127, Космонавтов көшесі №1-12, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №93-183, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №96-186, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №48-100, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №49-93, Восточная бұрылысы тақ сандары №1-19, Восточная бұрылысы жұп сандары №2-20, Абылай хан көшесі тақ сандары №225-335, Абылай хан көшесі жұп сандары №134-212, Әліби Жангелдин көшесі жұп сандары №2-52, Әліби Жангелдин көшесі тақ сандары №1-63, Амангелді Иманов көшесі тақ сандары №1-27, Амангелді Иманов көшесі жұп сандары №2-54, Беріктас №1 аяғына дейін.
№239 сайлау учаскесі

Границы: село Кордай: улица Канатбек Балпукова №2-42, улица Тарас Шевченко четные числа №2-214, улица Тарас Шевченко нечетные числа №1-181, улица Молодежная №2-60а, №11, №15, №17, №19, №25, улица Иван Панфилова четные числа №2-146, улица Иван Панфилова нечетные числа №1-145, переулок Иван Панфилова, улица Иван Мичурина четные числа №2-16, улица Иван Мичурина нечетные числа №1-11, улица Абая нечетные числа №1-67, улица Абая четные числа №2-128, переулок Абая нечетные числа №1-9, переулок Абая четные числа №2-4.
Избирательный участок №236
Границы: село Кордай: улица Шомиш №2-22, улица Исатай Тайманова №12, №16-22, №40, №3, №7, №27, улица Махамбет Отемисулы №1, №7-9, улица Ахмет Байтурсынова нечетные числа №1-5, улица Ахмет Байтурсынова четные числа №2-8, улица Центральная №5-27, №4-12, №16, №16 а, улица Заводская нечетные числа №5-19, улица Заводская четные числа №4-42, улица Валентина Терешкова четные числа №4-18, улица Валентина Терешкова нечетные числа №5-17, улица Анатолий Воржева №5, улица Спортивная №1-7, улица Береговая №1-57, улица Елимай четные числа №2-134, улица Елимай нечетные числа №1-85, улица Ардагерлер нечетные числа №1-25, улица Ардагерлер четные числа №2-32, улица Владимира Комарова нечетные числа №1-29, улица Владимира Комарова четные числа №2-41, улица Алматинская четные числа №2-68, улица Алматинская нечетные числа №3-81, улица Габит Мусирепова четные числа №16-36, улица Габит Мусрепова нечетные числа №17-49, улица Домалак ана №2-72, улица Отырара четные числа №2-32, улица Отырара нечетные числа №1-29, улица Турар Рыскулова нечетные числа №1-31, улица Турар Рыскулова четные числа №2-32, улица Абылай хана нечетные числа №1-165, улица Абылай хана четные числа №2-38, улица Надырбай Айтекова №10-42, улица Желтоксан №1-9, №15, №2, №4, №8, №14, №16, улица Озерная №1 до конца.
Избирательный участок №237
Границы: село Кордай: улица Елимай №87-109, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №1-25, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №2-56, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №1-29, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №2-54, улица Талгат Бигелдинова нечетные числа №1-17, улица Талгат Бигелдинова четные числа №2-18, улица Жибек жолы четные числа №2-150, улица Жибек жолы нечетные числа №1-81, улица Байдибека четные числа №2-94, улица Байдибека нечетные числа №1-83, улица Ал-Фараби четные числа №2-156, улица Ал-Фараби нечетные числа №1-117, улица Райымбека нечетные числа №1-59, улица Райымбека четные числа №2-90, улица Домалак ана нечетные числа №1-151, улица Домалак ана четные числа №74-166, улица Отырар четные числа №34-84, улица Отырар нечетные числа №31-63, улица Турар Рыскулова нечетные числа №33-91, улица Турар Рыскулова четные числа №34-94, улица Владимир Маяковского четные числа №2-46, улица Владимир Маяковского нечетные числа №1-47, улица Абылай хана нечетные числа №167-223, улица Абылай хана четные числа №40-132, улица Надырбай Айтекова четные числа №2-8, улица Надырбай Айтекова нечетные числа №1-43, улица Ойшы Шынтасова четные числа №2-82, улица Ойшы Шынтасова нечетные числа №1-87, улица Габит Мусрепова нечетные числа №1-15, улица Габит Мусрепова четные числа №2-14, улица Александр Пушкина четные числа №2-106, улица Александр Пушкина нечетные числа №1-43, улица Шокан Уалиханова нечетные числа №1-59, улица Шокан Уалиханова четные числа №2-64, улица Шарапи Жылыбаева нечетные числа №1-69, улица Шарапи Жылыбаева четные числа №2-68, улица Бауыржан Момышулы №1 до конца, улица Алия Молдагулова №1 до конца, улица Балуан Шолака №1 до конца, улица Жетысу №1 до конца.
Избирательный участок №238
Границы: село Кордай: улица Жолбарыс Батыра четные числа №2-42, улица Жолбарыс Батыра нечетные числа №1-45, 45 "а", улица Аныракай четные числа №2-112, улица Аныракай нечетные числа №1-127, улица Отегена четные числа №2-108, улица Отегена нечетные числа №1-147, переулок Отегена, улица Айтеке би четные числа №2-100, улица Айтеке би нечетные числа №1-147, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №58-96, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №58-96 №27-49, улица Талгат Бигелдинова нечетные числа №19-29, улица Талгат Бигелдинова четные числа №20-28, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №31-53, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №56-84, улица Жибек жолы нечетные числа №83-157, улица Жибек жолы четные числа №152-214, улица Байдибека нечетные числа №85-109, улица Байдибека четные числа №96-110, улица Ал-Фараби нечетные числа №119-187, улица Ал-Фараби четные числа №158-226, улица Райымбека №61-63, 93, улица Домалак ана нечетные числа №153-251, улица Домалак ана четные числа №168-258, улица Отырар четные числа №86-186, улица Отырар нечетные числа №65-127, улица Космонавтова №1-12, улица Турар Рыскулова нечетные числа №93-183, улица Турар Рыскулова четные числа №96-186, улица Владимир Маяковского четные числа №48-100, улица Владимир Маяковского нечетные числа №49-93, переулок Восточная нечетные числа №1-19, переулок Восточная четные числа №2-20, улица Абылай хана нечетные числа №225-335, улица Абылай хана четные числа №134-212, улица Алиби Жангелдина четные числа №2-52, улица Алиби Жангелдина четные числа №1-63, улица Амангелди Иманова нечетные числа №1-27, улица Амангелди Иманова четные числа №2-54, улица Бериктас №1 до конца.
Избирательный участок №239

Шекарасы: Қордай ауылының Қазыбек би көшесі тақ сандары №23-113, Қазыбек би көшесі жұп сандары №10-106, Юрий Гагарин көшесі жұп сандары №2-34, Юрий Гагарин көшесі тақ сандары №1-23, Төле би бұрылысы көшесі №1 аяғына дейін, Төле би көшесі тақ сандары №39-159, Төле би көшесі жұп сандары 94-186, Жамбыл көшесі тақ сандары №19-109, Жамбыл көшесі жұп сандары №38-108, Ноғайбай көшесі тақ сандары №25-133, Ноғайбай көшесі жұп сандары №22-182, Жібек жолы көшесі №216-294, Бәйдібек көшесі жұп сандары №112-160, Бәйдібек көшесі тақ сандары №111-149, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №189-263, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №228-286, Райымбек көшесі тақ сандары №65-87, Райымбек көшесі жұп сандары №92-98, Домалақ ана көшесі тақ сандары №253-299, Домалақ ана көшесі жұп сандары №260-346, Отырар көшесі тақ сандары №129-185, Отырар көшесі жұп сандары №188-240, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №185-251, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №188-266, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №102-148, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №95-105, Абылай хан көшесі тақ сандары №337-411, Абылай хан көшесі жұп сандары №214-310, Әліби Жангелдин көшесі жұп сандары №54-68, Әліби Жангелдин көшесі тақ сандары №65-103, Амангельді Иманов көшесі жұп сандары №56-88, Амангельді Иманов тақ сандары №29-103, Әл Фараби бұрылысы №1-9, Қазыбек би көшесі жұп сандары №2-8, Қазыбек би көшесі тақ сандары №1-21, Жамбыл көшесі жұп сандары №2-36, Жамбыл көшесі тақ сандары №1-17, Ноғайбай көшесі жұп сандары №2-20, Ноғайбай көшесі тақ сандары №1-23.
№240 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Төле би көшесі жұп сандары №2-92, Төле би көшесі тақ сандары №1-37, , Жібек жолы көшесі тақ сандары №159-229, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №86-154, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №55-155, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №98-154, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №51-83, Молдарахым Әлімбаев көшесі №1-77, Кенесары көшесі жұп сандары №2-106, Кенесары көшесі тақ сандары №1-177, Жәмилә Шурина көшесі тақ сандары №1-37, Жәмилә Шурина көшесі жұп сандары №2-40, 40/8-44/8, Леонид Титов көшесі жұп сандары №2-34, Леонид Титов көшесі тақ сандары №1-37, Леонид Титов бұрылысы жұп сандары №2-14, Леонид Титов бұрылысы тақ сандары №1-5, Шу көшесі жұп сандары №2-54/2, Шу көшесі тақ сандары №1-57/2, Жеңістің 50 жылдығы көшесі жұп сандары №2-66/2, Жеңістің 50 жылдығы көшесі тақ сандары №1-71, Ольга Волкова көшесі жұп сандары №2-74/2, №2 "а" кв №1-2 а/3, Ольга Волкова көшесі тақ сандары №1-79, Мәншүк Мәметова көшесі жұп сандары №2-52/2, Мәншүк Мәметова көшесі тақ сандары №3-47, Бөлтірік би көшесі №1 аяғына дейін.
№241 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Қарасай көшесі тақ сандары №1-35, Қарасай көшесі жұп сандары №2-42, Кордайская көшесі тақ сандары №1-61, Кордайская көшесі жұп сандары №2-64, Молдарахым Әлімбаев көшесі жұп сандары №2-46, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №85-143, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №156-210, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №157-207, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №156-184, Санатбай Бегалиев көшесі №1-29, №2-18, 4 "а" - 8"а", Жібек жолы көшесі тақ сандары №231-275/2, Жібек жолы көшесі жұп сандары №300-334, Бәйдібек көшесі тақ сандары №151-195, Бәйдібек көшесі жұп сандары №162-206, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №269-279, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №288-334, Райымбек көшесі жұп сандары №100-126, Райымбек көшесі тақ сандары №89-121, Домалақ ана көшесі тақ сандары №303-355, Домалақ ана көшесі жұп сандары №348-402, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №107-123, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №150-164, Украинская көшесі тақ сандары №5-61, Украинская көшесі жұп сандары №8-86, Украинская көшесі жұп сандары №2-6, Украинская көшесі тақ сандары №1-3.
№242 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қасык ауылы.
№243 сайлау учаскесі
Шекарасы: Степной ауылы.
№244 сайлау учаскесі
Шекарасы: Арал ауылы.
№245 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қалгұты ауылы.
№246 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№247 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы.
№248 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көгадыр ауылы.
№249 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бетқайнар ауылы.
№250 сайлау учаскесі
Шекарасы: Беріктас ауылы.
№251 сайлау учаскесі
Шекарасы: Соғанды ауылы.
№252 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қақпатас ауылы.
№253 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№254 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қайнар ауылы.
№255 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ноғайбай ауылы. Сарыбастау ауылы.
№256 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға ауылы.
№257 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шарбақты ауылы.
№258 сайлау учаскесі
Шекарасы: Мұзбел ауылы.
№259 сайлау учаскесі
Шекарасы: Кенен ауылы.
№260 сайлау учаскесі
Шекарасы: Үлкен-Сұлутөр ауылы.
№261 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сұлутөр ауылы.
№262 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көктөбе ауылы.
№263 сайлау учаскесі
Шекарасы: Отар ауылы.
№264 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бель ауылы.
№265 сайлау учаскесі
Шекарасы: Аңырақай стансасы.
№266 сайлау учаскесі

Границы: село Кордай: улица Казыбек би нечетные числа №23-113, улица Казыбек би четные числа №10-106, улица Юрий Гагарина четные числа №2-34, улица Юрий Гагарина нечетные числа №1-23, переулок Толе би №1 до конца, улица Толе би нечетные числа №39-159, улица Толе би четные числа 94-186, улица Жамбыла нечетные числа №19-109, улица Жамбыла четные числа №38-108, улица Ногайбая нечетные числа №25-133, улица Ногайбая четные числа №22-182, улица Жибек жолы четные числа №216-294, улица Байдибека четные числа №112-160, улица Байдибека нечетные числа №111-149, улица Ал-Фараби нечетные числа №189-263, улица Ал-Фараби четные числа №228-286, улица Райымбека нечетные числа №65-87, улица Райымбека четные числа №92-98, улица Домалак ана нечетные числа №253-299, улица Домалак ана четные числа №260-346, улица Отырар нечетные числа №129-185, улица Отырар четные числа №188-240, улица Турар Рыскулова нечетные числа №185-251, улица Турар Рыскулова четные числа №188-266, улица Владимир Маяковского четные числа №102-148, улица Владимир Маяковского нечетные числа №95-105, улица Абылай хана нечетные числа №337-411, улица Абылай хана четные числа №214-310, улица Алиби Жангелдина четные числа №54-68, улица Алиби Жангелдина нечетные числа №65-103, улица Амангельди Иманова четные числа №56-88, улица Амангельди Иманова нечетные числа №29-103, переулок Ал-Фараби №1-9, улица Казыбек би четные числа №2-8, улица Казыбек би нечетные числа №1-21, улица Жамбыла четные числа №2-36, улица Жамбыла нечетные числа №1-17, улица Ногайбая четные числа №2-20, улица Ногайбая нечетные числа №1-23.
Избирательный участок №240
Границы: село Кордай: улица Толе би четные числа №2-92, улица Толе би нечетные числа №1-37, улица Жибек жолы нечетные числа №159-229, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №86-154, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №55-155, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №98-154, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №51-83, улица Молдарахым Алимбаева нечетные числа №1-77, улица Кенесары четные числа №2-106, улица Кенесары нечетные числа №1-177, улица Жамила Шурина нечетные числа №1-37, улица Жамила Шурина четные числа №2-40, 40/8-44/8, улица Леонид Титова четные числа №2-34, улица Леонид Титова нечетные числа №1-37, переулок Леонид Титова четные числа №2-14, переулок Леонид Титова нечетные числа №1-5, улица Шу четные числа №2-54/2, улица Шу нечетные числа №1-57/2, улица Женистин 50 жылдыгы четные числа №2-66/2, улица Женистин 50 жылдыгы нечетные числа №1-71, улица Ольга Волкова четные числа №2-74/2, №2 "а" кв №1-2 а/3, улица Ольга Волкова нечетные числа №1-79, улица Маншук Маметова четные числа №2-52/2, улица Маншук Маметова нечетные числа №3-47, улица Болтирик би №1 до конца.
Избирательный участок №241
Границы: село Кордай: улица Карасай нечетные числа №1-35, улица Карасай четные числа №1-35 №2-42, улица Кордайская нечетные числа №1-61, улица Кордайская четные числа №2-64, улица Молдарахым Алимбаева четные числа №2-46, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №85-143, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №156-210, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №157-207, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №156-184, улица Санатбай Бегалиева №1-29, №2-18, 4 "а" - 8"а", улица Жибек жолы нечетные числа №231-275/2, улица Жибек жолы четные числа №300-334, улица Байдибек нечетные числа №151-195, улица Байдибек четные числа №162-206, улица Ал-Фараби нечетные числа №269-279, улица Ал-Фараби четные числа №288-334, улица Райымбека четные числа №100-126, улица Райымбека нечетные числа №89-121, улица Домалак ана нечетные числа №303-355, улица Домалак ана четные числа №348-402, улица Владимир Маяковского нечетные числа №107-123, улица Владимир Маяковского четные числа №150-164, улица Украинская нечетные числа №5-61, улица Украинская четные числа №8-86, улица Украинская четные числа №2-6, улица Украинская нечетные числа №1-3.
Избирательный участок №242
Границы: село Касык.
Избирательный участок №243
Границы: село Степной.
Избирательный участок №244
Границы: село Арал.
Избирательный участок №245
Границы: село Калгуты.
Избирательный участок №246
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок №247
Границы: село Жанатурмыс.
Избирательный участок №248
Границы: село Когадыр.
Избирательный участок №249
Границы: село Беткайнар.
Избирательный участок №250
Границы: село Бериктас.
Избирательный участок №251
Границы: село Соганды.
Избирательный участок №252
Границы: село Какпатас.
Избирательный участок №253
Границы: село Сарыбулак.
Избирательный участок №254
Границы: село Кайнар.
Избирательный участок №255
Границы: село Ногайбай. Село Сарыбастау.
Избирательный участок №256
Границы: село Алга.
Избирательный участок №257
Границы: село Шарбакты.
Избирательный участок №258
Границы: село Музбель.
Избирательный участок №259
Границы: село Кенен.
Избирательный участок №260
Границы: село Улкен-Сулутор.
Избирательный участок №261
Границы: село Сулутор.
Избирательный участок №262
Границы: село Коктобе.
Избирательный участок №263
Границы: село Отар.
Избирательный участок №264
Границы: село Бель.
Избирательный участок №265
Границы: станция Анырахай.
Избирательный участок №266

Шекарасы: Гвардейский кенті №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23 а, №24, №24 а, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №39, №40, №44, №45, №46 үйлер, Ноғайбай би көшесі №1 аяғына дейін, Бауыржан Момышұлы көшесі №1 аяғына дейін, Новая көшесі №1 аяғына дейін.
№267 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гвардейский кенті №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57 үйлер, офицер қонақ үйі, жатахана.
№268 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гвардейский кенті. Әскері бөлімдері.
№474 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қордай ауылының Иса Байзақов бұрылысы №4 б, 6 а, 6 б, 8 а, Иса Байзақов көшесі тақ сандары №1-39, Иса Байзақов көшесі жұп сандары №2-84, Иса Байзақов бұрылысы тақ сандары №1а-17/1, Иса Байзақов бұрылысы жұп сандары №2, 4, 6, 8, 10, Кебекбай шешен көшесі №1 аяғына дейін, Владимир Кравчук көшесі №1 аяғына дейін, Болашақ №1 аяғына дейін, Мұхтар Әуезов көшесі жұп сандары №2-10, Санатбай Бегалиев көшесі тақ сандары №31-79, Санатбай Бегалиев көшесі жұп сандары №20-106, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №145-171/2, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №212-242/3, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №209-253, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №186-232, Райымбек көшесі жұп сандары №128-156, Райымбек көшесі тақ сандары №123-143, Домалақ ана көшесі тақ сандары №357-401, Домалақ ана көшесі жұп сандары №404-444. Жібек жолы көшесі жұп сандары №342-402, Жібек жолы көшесі тақ сандары №283-329. Бәйдібек көшесі тақ сандары №197-225, Бәйдібек көшесі жұп сандары №208-246.
№475 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ауқатты ауылының Әулиешоқы көшесі тақ сандары №1-179; Әулиешоқы көшесі жұп сандары №2-168; Мұхтар Әуезов көшесі тақ сандары №1-129; Мұхтар Әуезов көшесі тақ сандары №1-140; Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №1-99; Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №2-104; Тікжол бұрылысы тақ сандары №1-5; Тікжол бұрылысы жұп сандары №2-4; Жансай бұрылысы тақ сандары №1-19; Жансай бұрылысы жұп сандары №2-18; Ақжазық бұрылысы тақ сандары №1-19; Ақжазық бұрылысы жұп сандары №2-12; Наурыз бұрылысы тақ сандары №1-11; Наурыз бұрылысы жұп сандары №2-10; Қалқағар бұрылысы тақ сандары №1-25; Қалқағар бұрылысы жұп сандары №2-22; Тереңсай бұрылысы тақ сандары №1-19; Тереңсай бұрылысы жұп сандары №6-36; Қызылқия бұрылысы тақ сандары №1-27; Қызылқия бұрылысы жұп сандары №2-28; Көккезең бұрылысы тақ сандары №1-17; Көккезең бұрылысы жұп сандары №2-26; Қылжыр бұрылысы тақ сандары №1-23; Қылжыр бұрылыс жұп сандары №2-26; Арасан бұрылысы тақ сандары №1-21; Арасан бұрылысы жұп сандары №2-18; Саялы бұрылысы тақ сандары №1-35; Саялы бұрылысы жұп сандары №2-46; Шоқан Уалиханов бұрылысы тақ сандары №1-27, Шоқан Уалиханов бұрылысы жұп сандары №2-38.
№476 сайлау учаскесі

Границы: поселок Гвардейский дома №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23 а, №24, №24 а, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №39, №40, №44, №45, №46, улица Ногайбай би №1 до конца, улица Бауыржан Момышулы №1 до конца, улица Новая №1 до конца.
Избирательный участок №267
Границы: поселок Гвардейский дома №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, офицерская гостиница, общежитие.
Избирательный участок №268
Границы: поселок Гвардейский. Военные отделения.
Избирательный участок №474
Границы: село Кордай переулок Иса Байзаков №4 б, 6 а, 6 б, 8 а, улица Иса Байзакова нечетные числа №1-39, улица Иса Байзакова четные числа №2-84, переулок Иса Байзакова нечетные числа №1 а-17/1, переулок Иса Байзакова четные числа №2, 4, 6, 8, 10, улица Кебекбай шешен №1 до конца, улица Владимир Кравчука №1 до конца, улица Болашақ №1 до конца, улица Мухтар Ауезова четные числа №2-10, улица Санатбай Бегалиева нечетные числа №31-79, улица Санатбай Бегалиева четные числа №20-106, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №145-171/2, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №212-242/3, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №209-253, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №186-232, улица Райымбека четные числа №128-156, улица Райымбека нечетные числа №123-143, улица Домалак ана нечетные числа №357-401, улица Домалак ана четные числа №404-444, улица Жибек жолы четные числа №342-402, улица Жібек жолы нечетные числа №283-329, улица Бәйдибек нечетные числа №197-225, улица Бәйдибек четные числа №208-246.
Избирательный участок №475
Границы: село Аукатты: улица Әулиешокы четные числа №2-168; улица Мухтар Әуезова нечетные числа №1-129; улица Мухтар Әуезова четные числа № 2-140; улица Турар Рыскулова нечетные числа №1-99; улица Турар Рыскулова четные числа №2-104; переулок Тикжол нечетные числа №1-5; переулок Тикжол четные числа №2-4; переулок Жансай нечетные числа №1-19; переулок Жансай четные числа №2-18; переулок Акжазык нечетные числа №1-19; переулок Акжазық четные числа №2-12; переулок Наурыз нечетные числа №1-11; переулок Наурыз четные числа №2-10; переулок Калкагар нечетные числа №1-25; переулок Калкагар четные числа №2-22; переулок Теренсай нечетные числа №1-19; переулок Теренсай четные числа №6-36; переулок Кызылкия нечетные числа №1-27; переулок Кызылкия четные числа №2-28; переулок Коккезен нечетные числа №1-17; переулок Коккезен четные числа №2-26; переулок Кылжыр нечетные числа №1-23; переулок Кылжыр четные числа №2-26; переулок Арасан нечетные числа №1-21; переулок Арасан четные числа №2-18; переулок Саялы нечетные числа №1-35; переулок Саялы четные числа №2-46; переулок Шокан Уалиханова нечетные числа №1-27; переулок Шокан Уалиханова четные числа №2- 38.
Избирательный участок №476

Шекарасы: Щимар Дауров көшесі жұп сандары №66-84, Щимар Дауров көшесі тақ сандары №43-95, Алтын Орда көшесі жұп сандары №144-226, Алтын Орда көшесі тақ сандары №117-159, Мансуза Вонахун көшесі тақ сандары №1 аяғына дейін, Баласагун көшесі жұп сандары №22-42, Баласагун көшесі тақ сандары №29-49, Масанчи көшесі жұп сандары №20-58, Масанчи көшесі тақ сандары №1-47, Лодан Парса көшесі жұп сандары №2-12, Лодан Парса көшесі тақ сандары №1-25, Мухамед-Аюб Биянху көшесі №94-144 дейін, Мухамед-Аюб Биянху көшесі тақ сандары №37-99, Пушкина көшесі жұп сандары №2-70, Пушкина көшесі тақ сандары №1-55.

Границы: село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №66-84; улица Щимар Даурова нечетные числа №43-95; улица Алтын Орда четные числа №144-226; улица Алтын Орда неяетные числа № 117-159; улица Мансуза Вонахуна №1 до конца; улица Баласагун четные числа № 22-42; улица Баласагун нечетные числа № 29-49; улица Магазы Масанчи четные числа № 20-58; улица Магазы Масанчи нечетные № 1-47; улица Лодан Парса четные числа № 2-12; улица Лодан Парса нечетные числа №1 до №25; улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа № 94-144; улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа № 37-99; улица Александр Пушкина четные числа № 2-70; улица Александр Пушкина нечетные числа №1-55.