Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 38 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 3865 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылдың 19 сәуіріндегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
40 лет Победы көшесі - Сарыарқа;
Ленин көшесі - Жетісу.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы К. Кичкенбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Е. Жексембеков

О переименовании улиц села Жамбыл Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 29 мая 2018 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июня 2018 года № 3865
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Жамбыл Жамбылского сельского округа:
улицу 40 лет Победы - Сарыарка;
улицу Ленин - Жетысу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жамбылского сельского округа К. Кичкенбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Е. Жексембеков