"2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 3845 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылдың 22 мамырындағы №28-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3824 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған "Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №23-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3652 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"62677" сандары "76477" сандарымен ауыстырылсын;
"2738" сандары "2938" сандарымен ауыстырылсын;
"59231" сандары "72831" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"62677" сандары "76477" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"136255" сандары "138181" сандарымен ауыстырылсын;
"14065" сандары "15524" сандарымен ауыстырылсын;
"112975" сандары "113442" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"136255" сандары "138181" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"420996" сандары "400506" сандарымен ауыстырылсын;
"58392" сандары "71932" сандарымен ауыстырылсын;
"349057" сандары "315027" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"420996" сандары "400506" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"147993" сандары "150485" сандарымен ауыстырылсын;
"14932" сандары "15607" сандарымен ауыстырылсын;
"126268" сандары "128085" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"147993" сандары "150485" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"94043" сандары "94360" сандарымен ауыстырылсын;
"16586" сандары "18118" сандарымен ауыстырылсын;
"69492" сандары "68277" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"940043" сандары "94360" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 мая 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июня 2018 года № 3845
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата №28-4 от 22 мая 2018 года "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №22-3 "Об районном бюджете на 2018-2020 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3824) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3652) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "62677" заменить цифрами "76477";
цифры "2738" заменить цифрами "2938";
цифры "59231" заменить цифрами "72831";
в подпункте 2):
цифры "62677" заменить цифрами "76477".
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "136255" заменить цифрами "138181";
цифры "14065" заменить цифрами "15524";
цифры "112975" заменить цифрами "113442";
в подпункте 2):
цифры "136255" заменить цифрами "138181".
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "420996" заменить цифрами "400506";
цифры "58392" заменить цифрами "71932";
цифры "349057" заменить цифрами "315027";
в подпункте 2):
цифры "420996" заменить цифрами "400506".
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "147993" заменить цифрами "150485";
цифры "14932" заменить цифрами "15607";
цифры "126268" заменить цифрами "128085";
в подпункте 2):
цифры "147993" заменить цифрами "150485".
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "94043" заменить цифрами "94360";
цифры "16586" заменить цифрами "18118";
цифры "69492" заменить цифрами "68277";
в подпункте 2):
цифры "94043" заменить цифрами "94360".