"Меркі аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы №30-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 35-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 3975 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Меркі аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы №30-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2281 болып тіркелген, 2014 жылғы 05 шілдеде "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі аудандық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Сейсенбаев І. Ахметжанов

О признании утратившим силу решение Меркенского районного маслихата от 24 июня 2014 года №30-4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Меркенского районного маслихата"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 12 октября 2018 года № 35-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 ноября 2018 года № 3975
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Меркенского районного маслихата от 24 июня 2014 года №30-4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Меркенского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2281, опубликовано в районной газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 05 июля 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, индустриально –инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н. Сейсенбаев И. Ахметжанов