"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 36-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 4002 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"11 760 198" сандары "11 937 617" сандарымен ауыстырылсын;
"1 298 679" сандары "1 259 621" сандарымен ауыстырылсын;
"7 755" сандары "10 358" сандарымен ауыстырылсын;
"41 694" сандары "32 727" сандарымен ауыстырылсын;
"10 412 070" сандары "10 634 911" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 872 062" сандары "12 049 481" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"56 081" сандары "55 346" сандарымен ауыстырылсын;
"76 482" сандары "75 747" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-167 945" сандары "-167 210" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"167 945" сандары "167 210" сандарымен ауыстырылсын;
"76 482" сандары "75 747" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2018 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2018 года № 4002
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3640, опубликовано 10 января 2018 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "11 760 198" заменить цифрами "11 937 617";
цифры "1 298 679" заменить цифрами "1 259 621";
цифры "7 755" заменить цифрами "10 358";
цифры "41 694" заменить цифрами "32 727";
цифры "10 412 070" заменить цифрами "10 634 911";
в подпункте 2):
цифры "11 872 062" заменить цифрами "12 049 481";
в подпункте 3):
цифры "56 081" заменить цифрами "55 346";
цифры "76 482" заменить цифрами "75 747";
в подпункте 5):
цифры "-167 945" заменить цифрами "-167 210";
в подпункте 6):
цифры "167 945" заменить цифрами "167 210";
цифры "76 482" заменить цифрами "75 747".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Сейсенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 27 қарашадағы
№ 36-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально- экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата Н. Сейсенбаев
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 2018 года № 36-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2017 года № 22-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

976364
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
61024
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
293925
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
621415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5857273
003
Жалпы білім беру
5575180
006
Балаларға қосымша білім беру
282093
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
158930
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
158930
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
440474
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
440474
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
436384
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22046
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
211591
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17244
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
34683
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
147270
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3550
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
676547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171333
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
171333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18340
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
18340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
423325
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
239593
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24103
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
183
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

976364
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
61024
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
293925
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
621415
464
Отдел образования района (города областного значения)
5857273
003
Общеобразовательное обучение
5575180
006
Дополнительное образование для детей
282093
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
158930
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
158930
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
440474
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
440474
464
Отдел образования района (города областного значения)
436384
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22046
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
211591
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17244
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
34683
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
147270
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3550
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
676547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171333
005
Государственная адресная социальная помощь
171333
464
Отдел образования района (города областного значения)
18340
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
18340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
423325
002
Программа занятости
239593
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24103
006
Оказание жилищной помощи
183
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

34714
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5635
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17759
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
45387
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55951
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63549
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37097
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1608
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10193
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6718
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7333
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1016680
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
363690
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
363690
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
79437
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
79437
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1508
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1508
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
568942
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
568942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2903
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
753
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

34714
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5635
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17759
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45387
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55951
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63549
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37097
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1608
021
Капитальные расходы государственного органа
10193
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6718
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7333
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1016680
464
Отдел образования района (города областного значения)
363690
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
363690
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
79437
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
79437
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1508
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1508
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
568942
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
568942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2903
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
753
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения