Ойтал ауылдық округі Меркі стансасының және Ойтал ауылының көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 96 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4064 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 04 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Ойтал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойтал ауылдық округі Меркі стансасының және Ойтал ауылының көше атаулары өзгертілсін:
Меркі стансасы бойынша:
1) МПС көшесі Бірлік көшесіне;
2) Пролетарская көшесі Бәйтерек көшесіне;
Ойтал ауылы бойынша:
1) Кооперативная көшесі Нұрлы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ойтал ауылдық округі әкімінің орынбасары Г. Оспанбековаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойтал ауылдық округінің әкімі А. Рахимбеков

О переименовании улиц станции Мерке и села Ойтал Ойталского сельского округа
Решение акима Ойталского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 14 декабря 2018 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4064
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 04 сентября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Ойталского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы станции Мерке и села Ойтал Ойталского сельского округа:
по станции Мерке:
1) улицу МПС на улицу Бирлик;
2) улицу Пролетарская на улицу Байтерек;
по селу Ойтал:
1) улицу Кооперативная на улицу Нурлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Ойталского сельского округа Г. Оспанбековой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ойталского сельского округа А. Рахимбеков