2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 31 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 3743 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 10.07.2018 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 26 февраля 2018 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2018 года № 3743. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 10 июля 2018 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 10.07.2018 № 212 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год согласно приложению.

2. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Жапарұлы Есеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нүркенов
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "26" ақпан
№ 31 қаулысына қосымша
Мойынқұм ауданында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Шағын орталықтар

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есеева Бакытжана Жапарулы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нуркенов
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
от "26" февраля 2018 года № 31
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Мойынкумскому району
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации
Мини-центр

190
12 332
4200
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балбөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
28670
5500
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ақбөпе балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
33985
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сказка балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
55190
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
55956
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балдәурен балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
34085
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балауса балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
48191
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ақбота балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
30329
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Самал балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
35668
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Айгөлек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
62670
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балдырған балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
38672
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Балапан балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
31567
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Көгершін балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
30669
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Құлыншақ балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
27336
5500
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Нұрай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
35310
4200
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қуаныш балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
38079
6000

190
12332
4200
Государственные дошкольные организации (детский сад)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балбөбек отдела образования акимата Мойынкумского района"
280
28670
5550
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Ақбөпе отдела образования акимата Мойынкумского района"
140
33985
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Сказка отдела образования акимата Мойынкумского района"
40
55190
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Бөбек отдела образования акимата Мойынкумского района"
40
55956
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балдәурен отдела образования акимата Мойынкумского района"
55
34085
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балауса отдела образования акимата Мойынкумского района"
45
48191
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Ақбота отдела образования акимата Мойынкумского района"
65
30329
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Самал отдела образования акимата Мойынкумского района"
55
35668
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Айгөлек отдела образования акимата Мойынкумского района"
25
62670
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балдырған отдела образования акимата Мойынкумского района"
50
38672
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Балапан отдела образования акимата Мойынкумского района"
70
31567
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Көгершін отдела образования акимата Мойынкумского района"
50
30669
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Құлыншақ отдела образования акимата Мойынкумского района"
175
27336
5500
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад НҰР-АЙ отдела образования акимата Мойынкумского района"
50
35310
4200
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Қуаныш отдела образования акимата Мойынкумского района"
140
38079
6000