"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 28-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 3942 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 25 тамыздағы 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3933 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 021 171" деген сандары "6 982 828" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 399 354" деген сандары "1 380 463" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 616" деген сандары "7 244" деген сандарымен ауыстырылсын;
"10 352" деген сандары "10 615" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 607 849" деген сандары "5 584 506" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 6 сентября 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 сентября 2018 года № 3942
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3933) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-3 "О районном бюджете 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 021 171" заменить цифрами "6 982 828";
цифры "1 399 354" заменить цифрами "1 380 463";
цифры "3 616" заменить цифрами "7 244";
цифры "10 352" заменить цифрами "10 615";
цифры "5 607 849" заменить цифрами "5 584 506";
в подпункте 2):

"7 086 818" деген сандары "7 048 475" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "7 086 818" заменить цифрами "7 048 475".
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

570749
009
Мектепкедейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
158499
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210563
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
201687
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
166
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
166
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3038149
003
Жалпы білім беру
2752931
006
Балаларға қосымша білім беру
285218
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
59711
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
59711
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
147839
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
147839
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
241576
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17885
004
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
70040
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7215
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19249
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
107687
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
360314
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64879
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
63925
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету

570749
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
158499
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
210563
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
201687
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
166
464
Отдел образования района (города областного значения)
3038149
003
Общеобразовательное обучение
2752931
006
Дополнительное образование для детей
285218
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
59711
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
59711
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
147839
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
147839
464
Отдел образования района (города областного значения)
241576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17885
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
70040
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9000
012
Капитальные расходы государственного органа
1000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7215
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19249
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
107687
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
360314
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64879
005
Государственная адресная социальная помощь
63925
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками

954
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
238546
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
152268
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6092
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1456
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9105
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
27226
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56889
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41401
011
Жәрдемақыларды және басқада әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3770
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7635
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3513
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
797155
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
160000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
479554
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
479554
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
13079
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11545
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1294
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
240
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

954
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
238546
002
Программа занятости
152268
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9600
006
Оказание жилищной помощи
25
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6092
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1456
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9105
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27226
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56889
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
170
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3770
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7635
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3513
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
797155
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
160000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
479554
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
479554
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13079
008
Освещение улиц населенных пунктов
11545
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1294
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
240
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)