Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 265 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 3964 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 29.12.2018 № 396 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Мойынқұм ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мұратхан Тұрарханұлы Естаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Нүркенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
_______________________Ә.Ахатаев
"_____" __________2018 жыл
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "21" қыркүйектегі
№ 265 қаулысына қосымша
Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
КН-МО-1

Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 21 сентября 2018 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 октября 2018 года № 3964. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 декабря 2018 года № 396
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29.12.2018 № 396 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мойынкумского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Естаева Муратхана Турархановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
строительство, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
__________________А.Ахатаев
"_____" __________2018 года
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
от "21" сентября 2018 года № 265
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
КН-МО-1