"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 4049 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер – 8 631 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 283 127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 597 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 16 860 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 304 955 мың теңге;
2) шығындар – 8 661 792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 781 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79 538 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 757 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 79 538 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 757 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 253 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 38-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.05.2019 № 40-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.07.2019 № 42-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.09.2019 № 44-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.10.2019 № 47-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2019 № 49-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 30 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
3. 2019 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 791 931 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Мойынқұм ауылдық округіне – 168 565 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне - 100 875 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне - 53 732 мың теңге;
Шығанақ ауылдық округіне - 80 568 мың теңге.

О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2018 года № 4049.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 631 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 283 127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 597 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 304 955 тысяч тенге;
2) затраты – 8 661 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 781 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79 538 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 757 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -75 034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 79 538 тысяч тенге;
погашение займов – 34 757 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 253 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 08.05.2019 № 40-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.07.2019 № 42-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 02.09.2019 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.10.2019 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 19.11.2019 № 49-2 (вводится в действие с 01.01.2019)..
2. Установить норматив распределения поступлений по индивидуальному подоходному и социальному налогам районному бюджету на 2019 год в размере 30 процентов.
3. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год в сумме 4 791 931 тысяч тенге, в том числе:
Мойынкумскому сельскому округу – 168 565 тысяч тенге;
Берликскому сельскому округу – 100 875 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 53 732 тысяч тенге;
Шыганакскому сельскому округу – 80 568 тысяч тенге.

4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен жұмысшылардың еңбек ақысын өсіру үшін салықтық жүктемесінің төмендеуіне байланысты берілетін өтем ақысына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен ауылдық округтерде "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдері үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5.1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады

4. В районном бюджете на 2019 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы, распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.
5. В районном бюджете на 2019 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на оплату услуг по обслуживанию информационной системы "е-Халық", распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.
5.1. В районном бюджете на 2019 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств районного бюджета распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района

Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 38-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019 – 2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждении и организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2019 жылғы аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 27 239 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізімі 5–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в объеме 27 239 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2019 год согласно приложению 5.
10. Утвердить трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 6.

11. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 34-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Мойынқұм аудандық бюджеті

11. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь районного маслихата Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 34-3 от 19 декабря 2018 года
Бюджет Мойынкумского района на 2019 год

702
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1400
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
133069
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22591
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22447
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22057
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22057
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48987
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48987
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31614
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14929
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2444
12
Көлiк және коммуникация
199673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155125
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
155125
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44548
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
44548
13
Басқалар
94074
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12320
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12320
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
81754
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14700
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

702
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1400
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
133069
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22591
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22447
007
Капитальные расходы государственного органа
144
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22057
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22057
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48987
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48987
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31614
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14929
015
Капитальные расходы государственного органа
2444
12
Транспорт и коммуникации
199673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155125
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
155125
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44548
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
44548
13
Прочие
94074
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12320
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12320
452
Отдел финансов района (города областного значения)
81754
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14700
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

20769
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20369
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18411
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18411
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13337
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13337
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10944
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9944
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
02
Қорғаныс
2500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2500
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5000
04
Бiлiм беру
4315747
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4027119
003
Жалпы білім беру
3746247
006
Балаларға қосымша білім беру
280872
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
55809
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
55809
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
232819
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18839
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
85000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

20769
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20369
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18411
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
18411
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорограйона (города областного значения)
13337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13337
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9944
003
Капитальные расходы государственного органа
1000
02
Оборона
2500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2500
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5000
04
Образование
4315747
464
Отдел образования района (города областного значения)
4027119
003
Общеобразовательное обучение
3746247
006
Дополнительное образование для детей
280872
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
55809
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
55809
464
Отдел образования района (города областного значения)
232819
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18839
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
85000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

7000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18280
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
85200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
369023
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75749
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75749
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248418
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
172583
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7486
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1806
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
25477
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28966
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44856
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40186
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
424
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3746
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
385422
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
200000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
185422
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
185422
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

7000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18280
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
369023
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75749
005
Государственная адресная социальная помощь
75749
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
248418
002
Программа занятости
172583
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12000
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7486
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1806
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25477
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28966
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40186
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
021
Капитальные расходы государственного органа
424
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3746
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
385422
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
200000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
185422
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
185422
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 19.11.2019 № 49-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мың теңге
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Ұланбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 19.11.2019 № 49-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
тыс. тенге
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
1
Коммунальное Государственное учреждение "Аппарат акима Уланбельского сельского округа"