2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 мамырдағы № 183 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырда № 3836 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 10 мая 2018 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 мая 2018 года № 3836
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата района Т. Рыскулова" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Т. Рысқұлов ауданы әкімінің орынбасары Бейсенбек Әшімәліұлы Әлпеисовке жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Т. Рыскулова;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Рыскулова Альпеисова Бейсенбека Ашималиевича.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қрықбаев
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 10 мамырдағы
№ 183 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын)
Білім беру тапсырысы бойынша бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстар мөлшері (теңге)

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Крыкбаев
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
№ 183 от 10 мая 2018 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Государственный образовательный заказ (мест)
Стоимость расходов на одного воспитанника по государственному образовательному заказу (тенге)

1. Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар, оның ішінде:
1) Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
420
27210
6000
2) Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
420
8254
0
3) Балабақшалар, бөбекжай-бақшалар
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балдырған" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
150
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балауса" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балауса" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны сауықтыру тобы
50
40805
0
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Жауқазын" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балапан" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Луговой ауылдық округіндегі "Алтын сақа" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Луговой ауылдық округіндегі "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
165
29803
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Қарақыстақ ауылдық округіндегі "Ертөстік" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Қарақыстақ ауылдық округіндегі "Күншуақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Жанатұрмыс ауылдық округіндегі "Құлыншақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Ақбұлақ ауылдық округіндегі "Байшешек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы әкімдігінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе ауылдық округіндегі "Болашақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құмарық ауылдық округіндегі "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы, Көгершін ауылдық округіндегі "Ақбота" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
85
29803
6000
Тұрар Рысқұлов ауданы Өрнек ауылдық округіндегі "Тәттімбүбі" бөбекжай- бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
92
29803
6000
2. Мектепке дейінгі жеке меншік ұйымдар (балабақшалар, бөбекжай-бақшалар)
"Аяна және Б" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
150
29803
7500
"Нұрхат Нұрзат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Государственные дошкольные организации, в том числе
1) Мини-центры с полным днем прибывания
420
27210
6000
2) Мини-центры с неполным днем прибывания
420
8254
0
3) детские сады, ясли
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдырған" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
150
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балауса" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
115
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятиесанаторная группа ясли-сад "Балауса" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
50
40805
0
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Жауказын" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
50
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балапан" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
140
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Алтын сака" в Луговском сельском округе района Турара Рыскулова
280
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбобек" в Луговском сельском округе района Турара Рыскулова
165
29803
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Ертостик" в Каракыстакском сельском округе района Турара Рыскулова
25
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Куншуак" в Каракыстакском сельском округе района Турара Рыскулова
140
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Кулыншак" в Жанатурмысском сельском округе района Турара Рыскулова
115
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Байшешек" в Акбулакском сельском округе района Турара Рыскулова
75
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Айголек" отдела образования акимата района Турара Рыскулова
45
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Болашак" в Акыртюбинском сельском округе района Турара Рыскулова
65
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдаурен" в Кумарыкском сельском округе района Турара Рыскулова
25
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Акбота" в Когершинском сельском округе района Турара Рыскулова
85
29803
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли- сад "Таттимбуби" в Орнекском сельском округе района Турара Рыскулова
92
29803
6000
2. Частные дошкольные организации (детские сады, ясли -сады)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аяна и Б"
150
29803
7500
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нурхат Нурзат"