"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы №21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 30-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қыркүйекте № 3938 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3933 болып тіркелген) сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта1) тармақшада:
"11 603 885" сандары "11 676 123" сандарымен ауыстырылсын;
"3 028 732" сандары "3 060 347" сандарымен ауыстырылсын;
"7 025" сандары "7 775" сандарымен ауыстырылсын;
"10 880" сандары "10 960" сандарымен ауыстырылсын;
"8 556 500" сандары "8 597 041" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"11 947 613" сандары "12 019 851" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада"-87 301" сандары "-431 029" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада"87 301" сандары "431 029" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақта"9 000" сандары "13 105" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 14 декабря 2017 года №21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 4 сентября 2018 года № 30-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2018 года № 3938
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3933) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3632, опубликовано 12 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "11 603 885" заменить цифрами "11 676 123";
цифры "3 028 732" заменить цифрами "3 060 347";
цифры "7 025" заменить цифрами "7 775";
цифры "10 880" заменить цифрами "10 960";
цифры "8 556 500" заменить цифрами "8 597 041";
в подпункте 2):
цифры "11 947 613" заменить цифрами "12 019 851" ;
в подпункте 5):
цифры "-87 301" заменить цифрами "-431 029";
в подпункте 6):
цифры "87 301" заменить цифрами "431 029";
в пункте 5
цифры "9 000" заменить цифрами "13 105".

Аталған шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы К. Кульбараков
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 30-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

Приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и равития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Кульбараков
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 30-4 от 4 сентября 2018 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджет на 2018 год
Категория
Наименование доходов
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

№ 21-4 шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларпға бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

Приложение 4 к решению № 21-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 14 декабря 2017 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2018 год
Функциональная классификация
Админстратор бюджетной программы
Программа
Атауы
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

021
Бастауыш, негізгі отрта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, рекнструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 30-4 шешіміне 3 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның аудандық бюджетінің ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
(мың теңге)
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
011
Развитие объектов культуры
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 3 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 30-4 от 4 сентября 2018 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджетные программы на 2018 год по сельским округам районного бюджета района Т. Рыскулова
(тысяч тенге)
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Корагатинского сельского округа"