"2018-2020 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 33-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 4018 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 қарашадағы № 32-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4001 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтардағы "Құлан таңы" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"517 801" сандары "536 305" сандарымен ауыстырылсын;
"80 327" сандары "78 005" сандарымен ауыстырылсын;
"432 433" сандары "453 364" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"517 801" сандары "536 305" сандарымен ауыстырылсын.
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"217 820" сандары "218 193" сандарымен ауыстырылсын;
"22 899" сандары "21 198" сандарымен ауыстырылсын;
"187 161" сандары "189 308" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"217 820" сандары "218 193" сандарымен ауыстырылсын.
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"74 763" сандары "76 888" сандарымен ауыстырылсын;
"5 152" сандары "6 096" сандарымен ауыстырылсын;
"67 945" сандары "69 155" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"74 763" сандары "76 888" сандарымен ауыстырылсын.
Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"43 129" сандары "41 709" сандарымен ауыстырылсын;
"3 985" сандары "3 839" сандарымен ауыстырылсын;
"37 778" сандары "36 521" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43 129" сандары "41 709" сандарымен ауыстырылсын.
Қарақыстақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 5 декабря 2018 года № 33-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2018 года № 4018
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Т. Рыскулова от 28 ноября 2018 года № 32-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О бюджете района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4001) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 3653, опубликовано 23 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "517 801" заменить цифрами "536 305" ;
цифры "80 327" заменить цифрами "78 005";
цифры "432 433" заменить цифрами "453 364";
в подпункте 2):
цифры "517 801" заменить цифрами "536 305".
По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "217 820" заменить цифрами "218 193" ;
цифры "22 899" заменить цифрами "21 198";
цифры "187 161" заменить цифрами "189 308";
в подпункте 2):
цифры "217 820" заменить цифрами "218 193".
По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "74 763" заменить цифрами "76 888";
цифры "5 152" заменить цифрами "6 096";
цифры "67 945" заменить цифрами "69 155";
в подпункте 2):
цифры "74 763" заменить цифрами "76 888".
По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "43 129" заменить цифрами "41 709";
цифры "3 985" заменить цифрами "3 839";
цифры "37 778" заменить цифрами "36 521";
в подпункте 2):
цифры "43 129" заменить цифрами "41 709".
По Каракыстакскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"51 480" сандары "51 510" сандарымен ауыстырылсын.
3. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "51 480" заменить цифрами "51 510".
3. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.