Қорағаты станциясындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 3873 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорағаты ауылдық округі Қорағаты станциясындағы "Вокзальная" көшесі "Теміржолшы" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қорағаты ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ж.Қондыбайға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Б.Аблазимов

О переименовании улицы станции Корагаты
Решение акима Корагатинского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 5 июня 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 июня 2018 года № 3873
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", под пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комисси при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Вокзальная" на улицу "Теміржолшы" станции Корагаты Корагатинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Корагатинского сельского округа Ж.Кондыбай.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраци в органах юстиции и действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Аким сельского округа Б.Аблазимов