Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Новосель ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 3732 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Новосель ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новосель ауылдық округінің Юбилейное, Абылхайыр ауылдарындағы көше атаулары өзгертілсін:
Юбилейное ауылы бойынша:
1) Молодежная көшесі – Жастар;
2) Ворошилова көшесі – Болашақ;
3) Юбилейная көшесі – Бейбітшілік;
4) Киевская көшесі – Ұлы дала;
5) Октябрьская көшесі – Көктем;
6) Комсомольская көшесі – Бәйтерек;
7) Алматинская көшесі – Алматы;
8) Шевченко көшесі – Бірлік.
Абылхайыр ауылы бойынша:
1) Озерная көшесі – Айдын;
2) Набережная көшесі – Береке;
3) Октябрьская көшесі – Тыныштық;
4) Молодежная көшесі – Әділет.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Новосель ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Бекбосынова Мира Шарипхановнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Е. Шабеев

О переименовании улицы
Решение акима Новосельского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2018 года № 3732
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Новосельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селах Юбилейное, Абылхайыр Новосельского сельского округа:
по селу Юбилейное:
1) улицу Молодежная – Жастар;
2) улицу Ворошилова – Болашақ;
3) улицу Юбилейная – Бейбітшілік;
4) улицу Киевская – Ұлы;
5) улицу Октябрьская – Көктем;
6) улицу Комсомольская – Бәйтерек;
7) улицу Алматинская – Алматы;
8) улицу Шевченко – Бірлік.
по селу Абылхайыр:
1) улицу Озерная – Айдын;
2) улицу Набережная – Береке;
3) улицу Октябрьская – Тыныштық;
4) улицу Молодежная – Әділет.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата Новосельского сельского округа Бекбосыновой Мире Шарипхановне.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Шабеев