Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 14 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 3763 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 35 бабына 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылдық округінің Көкарық ауылындағы жаңа көшеге "Самал" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Г. Кулдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Арыстамбеков

О присвоении наименования новой улице
Решение акима Абайского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 19 марта 2018 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2018 года № 3763
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование "Самал" в селе Кокарык Абайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Абайского сельского округа Г. Кулдыбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Арыстамбеков