Жаңатас қаласындағы "Профсоюзная" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 57 қаулысы және Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 31-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 3804 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңатас қаласындағы "Профсоюзная" көшесі "Кәсіподақ" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың білім, денсаулық сақтау, әлеуметтік-мәдени даму қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланыс және әйелдер істері мен отбасы демографиялық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Әбішовке және аудан әкімінің орынбасары Д. Асановаға жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нарбаев
Сессия төрағасы Л. Мырзабеков
Мәслихат хатшысы С. Бегеев

О переименовании лицы "Профсоюзная" города Жанатас
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2018 года № 57 и решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 марта 2018 года № 31-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 апреля 2018 года № 3804
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Профсоюзная" на улицу "Кәсіподақ" города Жанатас.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам образования, здравоохранения, социально-культурного развития, связью с общественными и молодежными объединениями, по делам женщин и семейно-демографической политики районного маслихата М. Абишева и заместителя акима района Д. Асановой.
3. Настоящий нормативный правововой акта вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Б. Нарбаев
Председатель сессии Л. Мырзабеков
Секретарь маслихата С. Бегеев