"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 40-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 3992 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3647 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"9 266 984" сандары "9 611 183" сандарымен ауыстырылсын;
"940 234" сандары "996 561" сандарымен ауыстырылсын;
"10 808" сандары "29 717" сандарымен ауыстырылсын;
"18 220" сандары "25 655" сандарымен ауыстырылсын;
"8 297 722" сандары "8 559 250" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решением Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2018 № 40-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2018 года № 3992
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3647 опубликовано 29 декабря 2017 года в районной газете "Сарысу") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 266 984" заменить цифрами "9 611 183";
цифры "940 234" заменить цифрами "996 561";
цифры "10 808" заменить цифрами "29 717";
цифры "18 220" заменить цифрами "25 655";
цифры "8 297 722" заменить цифрами "8 559 250";
в подпункте 2):

"9 294 408" сандары "9 638 607" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "9 294 408" заменить цифрами "9 638 607";
Приложения 1, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.

980
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
933
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
933
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
387254
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
228802
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9669
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13070
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10477
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3986
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35145
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40626
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1970
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1970
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50298
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30214
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1916
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10336
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4147
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1802352
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3096
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3096
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
292124
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

980
464
Отдел образования района (города областного значения)
933
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
387254
002
Программа занятости
228802
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9669
006
Оказание жилищной помощи
13070
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10477
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3986
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35145
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40626
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45479
464
Отдел образования района (города областного значения)
1970
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1970
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50298
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30214
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1916
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10336
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4147
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1802352
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3096
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3096
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
292124
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда