"2018-2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 41-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 4006 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 40-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3992 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3648 болып тіркелген, 2018 жылғы 30, 31 қаңтардағы және 1, 7, 10, 14 ақпандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"513 222" сандары "516 158" сандарымен ауыстырылсын;
"42 578" сандары "49 528" сандарымен ауыстырылсын;
"1 089" сандары "1 000" сандарымен ауыстырылсын;
"469 455" сандары "465 630" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"513 122" сандары "516 158" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"152 410" сандары "154 136" сандарымен ауыстырылсын;
"4 473" сандары "5 739" сандарымен ауыстырылсын;
"147 937" сандары "148 397" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"152 410" сандары "154 136" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"97 565" сандары "97 565" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"97 565" сандары "97 565" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"70 082" сандары "71 617" сандарымен ауыстырылсын;
"1 740" сандары "2 462" сандарымен ауыстырылсын;
"68 432" сандары "69 155" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"70 082" сандары "71 617" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"79 520" сандары "80 700" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2018 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2018 года № 4006
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 26 ноября 2018 года № 40-7 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3992) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648, опубликовано 30, 31 января и 1, 7, 10, 14 февраля 2018 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "513 122" заменить цифрами "516 158";
цифры "42 578" заменить цифрами "49 528";
цифры "1 089" заменить цифрами "1 000";
цифры "469 455" заменить цифрами "465 630";
в подпункте 2):
цифры "513 122" заменить цифрами "516 158";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "152 410" заменить цифрами "154 136";
цифры "4 473" заменить цифрами "5 739";
цифры "147 937" заменить цифрами "148 397";
в подпункте 2):
цифры "152 410" заменить цифрами "154 136";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "97 565" заменить цифрами "97 565";
в подпункте 2):
цифры "97 565" заменить цифрами "97 565";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "70 082" заменить цифрами "71 617";
цифры "1 740" заменить цифрами "2 462";
цифры "68 342" заменить цифрами "69 155";
в подпункте 2):
цифры "70 082" заменить цифрами "71 617";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "79 520" заменить цифрами "80 700";

"834" сандары "1 314" сандарымен ауыстырылсын;
"78 686" сандары "79 386" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"79 520" сандары "80 700" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1- 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "834" заменить цифрами "1 314";
цифры "78 686" заменить цифрами "79 386";
в подпункте 2):
цифры "79 520" заменить цифрами "80 700".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.