Тоғызкент ауылдық округіндегі Әбілда ауылындағы көшелердің атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 3678 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, 2017 жылғы 24 қарашадағы Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Тоғызкент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тоғызкент ауылдық округінің Әбілда ауылындағы "Мектеп" көшесі "Атақоныс" көшесіне, "Орталық" көшесі "Елімбай" көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тоғызкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы А. Баймаханбетоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Баймбетов

О переименовании улиц села Абильда Тогызкентского сельского округа
Решение акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области от 4 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 января 2018 года № 3678
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года, с учетам мнения населения соответствующей территории аким Тогызкентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Абильда Тогызкентского сельского округа "Мектеп" на улицу "Атаконыс", "Орталық" на улицу "Елимбай".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Тогызкентского сельского округа А. Баймаханбетову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Баймбетов