"2018 – 2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №28–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 3739 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 32-2 шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 28–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3639 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"250 764" сандары "265 789" сандарымен ауыстырылсын;
Салықтық емес түсімдер "0" саны "16 324" сандарымен ауыстырылсын;
"6 720" сандары "10 853" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"250 764" сандары "265 789" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 8 қосымшаларына өзгерістер осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 28 –2 "О бюджете города и сельских округов на 2018 – 2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 16 марта 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2018 года № 3739
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Таласского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 32-2 "О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 28-2 "О бюджете города и сельских округов на 2018 – 2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3639, опубликовано в газете "Талас тынысы" 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "250 764" заменить цифрами "265 789";
неналоговые поступления цифру "0" заменить цифрами "16 324";
цифры "6 720" заменить цифрами "10 853";
в подпункте 2):
цифры "250 764" заменить цифрами "265 789".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Х. Омаров
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы У. Аманжолова
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 16 наурыздағы
№ 33-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата Х. Омаров
Исполняющий обязанности секретаря маслихата У. Аманжолова
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 28-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 16 марта 2018 года № 33-2
Бюджет города Каратау на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование