"2018 -2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 39-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 тамыздағы № 3927 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3638 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтарда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесений изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №27-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 августа 2018 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 августа 2018 года № 3927.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3638, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Д. Маселбеков
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 07 тамыздағы
№ 39-2 шешіміне 1 қосымша
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
1
2
3

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного малихата Д. Маселбеков
Секретарь районного маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 27-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 07 августа 2018 года № 39-2
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Подпрограмма
Наименование
1
2
3

4 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
486 565
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
300 514
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 498
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 622
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 121
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38 649
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 936
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 615
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 917
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 739
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 345
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 894
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 720
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 947 996
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 497
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 497
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
926 400
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
655 088
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
271 312
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 480
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 480
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
530
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
530
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
486 565
002
Программа занятости
300 514
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 225
006
Оказание жилищной помощи
50 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 498
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 622
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 649
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 936
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68 917
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 739
021
Капитальные расходы государственного органа
11 345
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19 894
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 720
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 947 996
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 497
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 497
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
926 400
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
655 088
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
271 312
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8 480
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
8 480
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
530
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17 920
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
30 799
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 262
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
262 313
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 479
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 870
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
609
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
189 421
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 717
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 796
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
14 413
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 951
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 155
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 662
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 917
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
126 810
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 964
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 964
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
25 000
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 449
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 449
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 321
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 321
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 321
12
Көлiк және коммуникация
634 816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
634 816
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
245 294
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру

17 920
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
30 799
006
Капитальные расходы государственного органа
2 262
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
262 313
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 870
006
Капитальные расходы государственного органа
609
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
189 421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 717
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
8 796
006
Организация санитарного убоя больных животных
14 413
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 951
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 155
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 662
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 917
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
126 810
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 964
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
25 000
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 449
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 449
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 321
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 321
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 321
12
Транспорт и коммуникации
634 816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
634 816
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
245 294
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры