"2018-2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №28-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 44-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 4003 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына cәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 43-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3987 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 28–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3639 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"415 424" сандары "428 823" сандарымен ауыстырылсын;
"60 923" сандары "67 923" сандарымен ауыстырылсын;
"136 124" сандары "142 523" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"415 424" сандары "428 823" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына өзгерістер осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №28-2 "О бюджете города и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2018 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 декабря 2018 года № 4003
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснований решения Таласского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 43-2 "О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3987) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 28-2 "О бюджете города и сельских округов на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3639, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "415 424" заменить цифрами "428 823";
цифры "60 923" заменить цифрами "67 923";
цифры "136 124" заменить цифрами "142 523";
в подпункте 2):
цифры "415 424" заменить цифрами "428 823".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Сейдалиев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 27 қараша
№ 44-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Соммасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р. Сейдалиев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 27 ноября 2018 года № 44-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 28-2
Бюджет города Каратау на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы