Сайлау учаскелерін кұру туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 22 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4030 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 шілдедегі № 02-03 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 15.07.2024 № 02-03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Талас ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Талас аудан әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы №2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2127 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Талас тынысы" газетіне жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ұлан Бауыржанұлы Алтынкоповқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Алиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_________________М.Сарыбеков
"____" _____________ 2018 жыл
Талас ауданы әкімінің
2018 жылғы "13" желтоқсаны
№22 шешіміне қосымша
Талас ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№388 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының Аса өзенінің оңтүстік беті және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№389 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының Аса өзенінің солтүстік беті және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№390 сайлау учаскесі
Шекарасы: С.Шәкіров ауылдық округінің С.Шәкіров ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№391 сайлау учаскесі
Шекарасы: Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылы және Жаңақоныс қонысы, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№392 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы;
№393 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бостандық ауылдық округінің Талапты елді мекені және Жиембет су тоғаны, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№394 сайлау учаскесі
Шекарасы: Кеңес ауылдық округінің Бөлтірік шешен ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№395 сайлау учаскесі
Шекарасы: Кеңес ауылдық округінің Көшек батыр елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№396 сайлау учаскесі
Шекарасы: Үшарал ауылдық округінің Үшарал ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№397 сайлау учаскесі
Шекарасы: Үшарал ауылдық округінің Арал елді мекені, Қайыр елді мекені, Әбілда би қонысы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№398 сайлау учаскесі
Шекарасы: С.Шәкіров ауылдық округінің Тамабек елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№399 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойық ауылдық округінің Ойық ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№400 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойық ауылдық округінің Тұрымқұл ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№401 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойық ауылдық округінің Сейілбек ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№402 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойық ауылдық округінің Көктөбе елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№403 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызыләуіт ауылдық округінің Қызыләуіт ауылы, Ақтөбе елді мекені, "Көктал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№404 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көктал ауылдық округінің Көктал ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№405 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тамды ауылдық округінің Тамды ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№406 сайлау учаскесі
Шекарасы: Берікқара ауылдық округінің Майтөбе ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№407 сайлау учаскесі
Шекарасы: Берікқара ауылдық округінің Қожағаппар елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№408 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№409 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№410 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау ауылдық округінің Қараой елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы;
№411 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Геологов, К.Берікбайұлы, М.Есжанұлы, Ш.Өмірзақұлы, Ш.Уәлиханов, І.Жансүгіров, Қ.Сүгірбаев, А.Жангелдин, М.Шерімұлы, Талас, Шолақтау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаев, А.Сухамбаев және Қазыбек би көшелері;

Об образовании избирательных участков
Решение акима Таласского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2018 года № 4030. Утратило силу решением Акима Таласского района Жамбылской области от 15 июля 2024 года № 02-03
Сноска. Утратило силу решением Акима Таласского района Жамбылской области от 15.07.2024 № 02-03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Таласского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Таласского района от 17 февраля 2014 года №2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за №2127, опубликованно 29 марта 2014 года в газете "Талас тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Алтынкопова Улана Бауыржановича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алиев Д.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
___________________ Сарыбеков М.
"_____" _________________ 2018 год
Приложению к решению
акима Таласского района
от "13" декабря 2018 года №22
Избирательные участки на территории Таласского района
Избирательный участок №388
Границы: летнее, осеннее пастбище и южная сторона озера Аса села Аккол Акколского сельского округа.
Избирательный участок №389
Границы: летнее, осеннее пастбище и северная сторона озера Аса села Аккол Акколского сельского округа.
Избирательный участок №390
Границы летнее, осеннее пастбище и село С.Шакирова С.Шакировского сельского округа
Избирательный участок №391
Границы: летнее, осеннее пастбище, село Аккум и селение Жанаконыс Аккумского сельского округа.
Избирательный участок №392
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Бостандык Бостандыкского сельского округа.
Избирательный участок №393
Границы: летнее, осеннее пастбище, водохранилище Жиембет и населенный пункт Талапты Бостандыкского сельского округа.
Избирательный участок №394
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Болтирик шешен Кенесского сельского округа.
Избирательный участок №395
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Кошек батыр Кенесского сельского округа.
Избирательный участок №396
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Ушарал Ушаралского сельского округа.
Избирательный участок №397
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Кайыр, населенный пункт Арал, селение Абида би Ушаралского сельского округа.
Избирательный участок №398
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Тамабек С.Шакировского сельского округа.
Избирательный участок №399
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Ойык Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок №400
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Турымкул Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок №401
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Сейлбек Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок №402
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Коктобе Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок №403
Границы: летнее, осеннее пастбище и территория товарищества с ограниченной ответственностью "Коктал", населенный пункт Актобе, село Кызылауит Кызылауитского сельского округа.
Избирательный участок №404
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Коктал Кокталского сельского округа.
Избирательный участок №405
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Тамды Тамдинского сельского округа.
Избирательный участок №406
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Майтобе сельского округа Бериккара.
Избирательный участок №407
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Кожагаппар сельского округа Бериккара.
Избирательный участок №408
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Есейхан Каратауского сельского округа.
Избирательный участок №409
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Каскабулак Каскабулакского сельского округа.
Избирательный участок №410
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Караой Каратауского сельского округа.
Избирательный участок №411
Границы: улицы Геологова, К.Берикбайулы, М.Есжанулы, Ш.Омирзакулы, Ш.Уалиханова, И.Жансугирова, К.Сугирбаева, А.Жангелдина, М.Шеримулы, Талас, Шолактау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаева, А.Сухамбаева и Казыбек би города Каратау;

Қаратау қаласының І.Жансүгіров бұрылысы, Төле би 1-бұрылысы, Төле би 2-бұрылысы және Шахтерская бұрылысы;
Қаратау қаласының Төле би көшесінің № 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлері;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды әулие көшесінің №75, 77, 79, 81, 83, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Шахтерская көшесінің №73, 75а, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлері;
Қаратау қаласының Есейхан көшесінің №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің № 27а, 27в, 64, 70, 92, 94, 237, 238 үйлері;
Қаратау қаласының 8 мөлтек ауданы.
№412 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының К.Әзірбаев, Ы.Дүкенұлы, О.Жандосов, Железнодорожная, Ахан сері, Б.Қарашаұлы, Домалақ ана, Қ.Сәтпаев, Көшек батыр, Н.Егембердиева, Арыстанбаб баба, М.Дулатов, Ғ.Мұратбаев және Ж.Аймауытов көшелері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің №41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 83, 87, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 171, 177, 179, 187-2, 191-1, 197-1, 203-1 үйлері;
Қаратау қаласының Железнодорожная бұрылысы;
Қаратау қаласының "Надежда", "Строитель" және "Мираж" саяжайлары;
№413 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Төле би көшесінің № 1, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 27, 29, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70 үйлері;
Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің №1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 үйлері;
Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің №1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27 үйлері;

Переулок И.Жансугирова, 1-переулок Толе би, 2-переулок Толе би и переулок Шахтерской города Каратау;
Дома № 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 улицы Толе би города Каратау;
Дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома №75, 77, 79, 81, 83, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 150 улицы Тамды аулие города Каратау;
Дома №73, 75а, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32 улицы Есейхан города Каратау;
Дома №27а, 27в, 64, 70, 92, 94, 237, 238 улицы Б.Момышулы города Каратау;
8 микрорайон города Каратау.
Избирательный участок №412
Границы: улицы К.Азербаева, Ы.Дукенулы, О.Жандосова, Железнодорожная, Ахан сери, Б.Карашаулы, Домалак ана, К.Сатпаева, Кошек батыр, Н.Егенбердиева, Арыстанбаб баба, М.Дулатова, Г.Муратбаева и Ж.Аймауытова города Каратау;
Дома №41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 83, 87, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 171, 177, 179, 187-2, 191-1, 197-1, 203-1 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок Железнодорожная города Каратау;
Дачи "Надежда", "Строитель" и "Мираж" города Каратау.
Избирательный участок №413
Границы: дома №1, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 27, 29, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70 улицы Толе би города Каратау;
Дома №1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 улицы Айтеке би города Каратау;
Дома №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома №1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 улицы Е.Умирова города Каратау;
Дома №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының Абай көшесінің №19, 20, 24, 25, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 40, 43, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелды батыр көшесінің №4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Ж.Жабаев көшесінің № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Қойшығараұлы, К.Жарқынбеков, И.Сеченов, Т.Тоқтаров, П.Качесов, А.Павлов, К.Жатқанбаев, С.Бертаев, М.Әуезов және А.Чехов көшелері;
Қаратау қаласының Абай бұрылысы;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің №1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 35А үйлері;
Қаратау қаласының Шахтерская көшесінің №3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды әулие көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырақ батыр көшесінің №1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №2, 6, 12 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 үйлері;
№414 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің №39, 40а, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 57а, 62 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің №38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 үйлері;
Қаратау қаласының Төле би көшесінің №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88-1, 88-2 үйлері;
Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің №27, 29, 31, 33, 35, 41, 42, 58, 62 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің №26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 үйлері;

Дома №19, 20, 24, 25, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 40, 43, 47, 48, 49, 50 улицы Абая города Каратау;
Дома №4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 улицы Койгелды батыра города Каратау;
Дома №3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 улицы Ж.Жабаева города Каратау;
Улицы Т.Койшыгараулы, К.Жаркынбекова, И.Сеченова, Т.Токтарова, П.Качесова, А.Павлова, К.Жатканбаева, С.Бертаева, М.Ауезова и А.Чехова города Каратау;
Переулок Абая города Каратау;
Дома №1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 улицы Д.Конаева города Каратау;
Дома №1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 улицы Желтоксан города Каратау;
Дома №20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 35А улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома №3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 улицы Тамды аулие города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 улицы Санырак батыра города Каратау;
Дома №2, 6, 12 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 улицы Рысбек батыра города Каратау.
Избирательный участок №414
Границы: дома №39, 40а, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 57а, 62 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома №38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 улицы Рысбек батыра города Каратау;
Дома №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88-1, 88-2 улица Толе би города Каратау;
Дома №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53 улицы Айтеке би города Каратау;
Дома №27, 29, 31, 33, 35, 41, 42, 58, 62 улицы Е.Омирова города Каратау;
Дома №26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының Абай көшесінің №54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 89, 92 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелды батыр көшесінің №25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Жамбыл көшесінің №23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің №10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шымырұлы, Ю.Алексеев, М.Мәметова, А.С.Пушкин, Фабричная, Ә.Момбеков және Қ.Назарбеков көшелері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің №24, 26-1, 26-2, 28а үйлері;
Қаратау қаласының Р.Сұлтанбек көшесінің №2, 4, 5, 6, 7, 8, 10,12, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №28, 30, 34 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырақ батыр көшесінің №32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің №9, 11, 38, 42, 44, 48, 50, 76 үйлері;
№415 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің №2, 4, 6, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №7 үй;
Қаратау қаласының А.Ақшораев көшесінің №1, 2, 2а, 5, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Қаратау қаласының И.Панфилов көшесінің №2, 5, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 28 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шейн көшесінің №6, 7, 7а, 8, үйлері;
№416 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Қотырбұлақ, Таубөктері және Наурыз көшелері;
Қаратау қаласының 3, 5 мөлтек ауданының үйлері;
Қаратау қаласының А.Шейн көшесінің №3, 51 үйлер.
№417 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау қаласының Ш.Құдайбердиев, А.Байтұрсынұлы С.Шәкіров, С.Сейфуллин, К.Таттібаев, К.Қошмамбетов, Д.Нұрпеисова, К.Шырынбекұлы, А.Байзатов, М.Жұмабаев, Ш.Смаханұлы, Жартас және Б.Майлин көшелері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 үйлері;

Дома №54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 89, 92 улицы Абая города Каратау;
Дома №25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 улицы Койгелды батыра города Каратау;
Дома №23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 улицы Жамбыла города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома №10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 улицы Д.Конаева города Каратау;
Улицы А.Шымырулы, Ю.Алексеева, М.Маметовой, А.С.Пушкина, Фабричная, А.Момбекова и К.Назарбекова города Каратау;
Дома №24, 26-1, 26-2, 28а улицы Желтоксана города Каратау;
Дома №2, 4, 5, 6, 7, 8, 10,12, 11, 13, 15, 17, 19 улицы Р.Султанбека города Каратау;
Дома №28, 30, 34 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома №13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 улицы Санырак батыра города Каратау;
Дома №9, 11, 38, 42, 44, 48, 50, 76 улицы Б.Момышулы города Каратау.
Избирательный участок №415
Границы: дома №2, 4, 6, 12, 14 улицы Б.Момышулы город Каратау;
Дома № 41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дом №7 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №1, 2, 2а, 5, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23 улицы А.Акшораева города Каратау;
Дома №2, 5, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 28 улицы И.Панфилова города Каратау;
Дома №6, 7, 7а, 8 улицы А.Шейна города Каратау.
Избирательный участок №416
Границы: улицы Котырбулак Таубоктери и Наурыз города Каратау;
Дома 3, 5 микрорайона города Каратау;
Дома №3, 51 улицы А.Шейна города Каратау.
Избирательный участок №417
Границы: улицы Ш.Кудайбердиева, А.Байтурсынулы, С.Шакирова, С.Сейфуллина, К.Татибаева, К.Кошманбетова, Д.Нурпеисовой, К.Шырынбекулы, А.Байзатова, М.Жумабаева, Ш.Смаханулы, Жартас и Б.Майлина города Каратау;
Дома №2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 улицы А.Молдагуловой города Каратау;

Қаратау қаласының Есейхан көшесінің №34, 40, 44, 46, 48 үйлері;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің №7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің №1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 үйлері;
Қаратау қаласының С.Шәкіров бұрылысы, Рысбек батыр бұрылысы және 2 Абай бұрылысы;
Қаратау қаласының "Флора" саяжайы.

Дома №34, 40, 44, 46, 48 улицы Есейхана города Каратау;
Дома №7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома №1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок С.Шакирова, переулок Рысбек батыра и 2 переулок Абая
Дача "Флора" города Каратау.