"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 24-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 3731 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 21-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген) аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 608 244" сандары "14 811 343" сандарымен ауыстырылсын;
"7 998" сандары "17 373" сандарымен ауыстырылсын;
"11 928 873" сандары "12 122 597" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"14 608 244" сандары "14 865 762" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
"0" сандары "12 000" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-149 636" сандары "-216 055" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"149 636" сандары "216 055" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13 марта 2018 года № 24-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2018 года № 3731
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 5 марта 2018 года № 21-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3726) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3268, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 6 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 608 244" заменить цифрами "14 811 343";
цифры "7 998" заменить цифрами "17 373";
цифры "11 928 873" заменить цифрами "12 122 597".
в подпункте 2):
цифры "14 608 244" заменить цифрами "14 865 762".
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "12 000".
в подпункте 5):
цифры "-149 636" заменить цифрами "-216 055".
в подпункте 6):
цифры "149 636" заменить цифрами "216 055".

"0" сандары "66 419" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "0" заменить цифрами "66 419".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

3669
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3669
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5988500
003
Жалпы білім беру
5560094
006
Балаларға қосымша білім беру
428406
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
149061
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
149061
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
467444
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
467444
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
562972
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45196
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230900
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38139
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14799
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
230438
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1064034
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
407434
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
407434
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
568165
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
284342
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16959
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6213
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
74591
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
80630
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

3669
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3669
464
Отдел образования района (города областного значения)
5988500
003
Общеобразовательное обучение
5560094
006
Дополнительное образование для детей
428406
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
149061
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
149061
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
467444
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
467444
464
Отдел образования района (города областного значения)
562972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45196
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230900
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38139
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
14799
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230438
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1064034
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
407434
005
Государственная адресная социальная помощь
407434
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
568165
002
Программа занятости
284342
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16959
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6213
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74591
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
80630
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

53809
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88435
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2531
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30813
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3550
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10080
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2500641
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
15500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
53000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
205952
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
205952
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
307769
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
295307
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12462
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10489
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10289
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1195038
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
167535
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
76000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
92500
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
859003
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
559053
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
559053
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3867

53809
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40454
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2531
021
Капитальные расходы государственного органа
1007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30813
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3550
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10080
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2500641
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
68500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
15500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
53000
464
Отдел образования района (города областного значения)
205952
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
205952
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
307769
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
295307
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12462
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10289
005
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1195038
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
167535
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
76000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
92500
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
859003
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
559053
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
559053
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3867

28822
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
66419
Шу аудандық мәслихатының 2018
жылғы 13 наурыздағы № 24-4
шешіміне 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының 2017
жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3
шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйым дастыру
008 Елді мекен дердегі көшелерді жарықтандыру
009 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдем десу бойынша шаралар ды іске асыру
1
"Дулат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

28822
08
Используемые остатки бюджетных средств
66419
Приложение 2
к решению Шуского районного
маслихата от 13 марта 2018 года № 24-4
Приложение 5
к решению Шуского районного
маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
(тысяч тенге)
Наименование
001 Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008 Освещение улиц населенных пунктов
009 Обеспечение санитарии населенных пунктов
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов
1
Государственное коммунальное учреждение "Аппарат акима Дулатского сельского округа"