"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 шілдедегі № 30-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 3915 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"15 805 233" сандары "15 825 233" сандарымен ауыстырылсын;
"2 658 039" сандары "2 669 773" сандарымен ауыстырылсын;
"17 373" сандары "22 088" сандарымен ауыстырылсын;
"13 334" сандары "16 885" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13 июля 2018 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июля 2018 года № 3915
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3643, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 6 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 805 233" заменить цифрами "15 825 233";
цифры "2 658 039" заменить цифрами "2 669 773";
цифры "17 373" заменить цифрами "22 088";
цифры "13 334" заменить цифрами "16 885".
в подпункте 2):

"15 859 652" сандары "15 879 652" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "15 859 652" заменить цифрами "15 879 652".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
36622
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36622
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
36622
04
Бiлiм беру
8555378
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1031859
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
362949
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
668910
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3669
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3669
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6348538
003
Жалпы білім беру
5920132
006
Балаларға қосымша білім беру
428406
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
147261
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
147261
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
461079
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
461079
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
562972
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45196
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230900
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38139
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14799
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
230438
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1057280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
407434
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
407434
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
561911
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
269588
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
36622
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36622
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
36622
04
Образование
8555378
464
Отдел образования района (города областного значения)
1031859
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
362949
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
668910
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3669
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3669
464
Отдел образования района (города областного значения)
6348538
003
Общеобразовательное обучение
5920132
006
Дополнительное образование для детей
428406
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
147261
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
147261
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
461079
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
461079
464
Отдел образования района (города областного значения)
562972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45196
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230900
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38139
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
14799
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230438
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1057280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
407434
005
Государственная адресная социальная помощь
407434
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
561911
002
Программа занятости
269588
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

16959
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6213
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
74091
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
80630
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53809
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87935
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2031
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30813
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3550
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10080
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
3144360
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
25000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
56000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
188042
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
188042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
297332
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
295307
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2025
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10489
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10289
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16959
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6213
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74091
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
80630
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53809
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40454
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2031
021
Капитальные расходы государственного органа
1007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30813
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3550
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10080
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3144360
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
81000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
25000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
56000
464
Отдел образования района (города областного значения)
188042
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
188042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
297332
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
295307
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2025
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10289
005
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)