"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 3936 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3933 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"15 825 233" сандары "16 204 798" сандарымен ауыстырылсын;
"2 669 773" сандары "2 766 701" сандарымен ауыстырылсын;
"22 088" сандары "25 160" сандарымен ауыстырылсын;
"13 116 487" сандары "13 396 052" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"15 879 652" сандары "16 259 217" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2018 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 сентября 2018 года № 3936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 25 августа 2018 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3933) районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3643, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 6 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 825 233" заменить цифрами "16 204 798";
цифры "2 669 773" заменить цифрами "2 766 701";
цифры "22 088" заменить цифрами "25 160";
цифры "13 116 487" заменить цифрами "13 396 052".
в подпункте 2):
цифры "15 879 652" заменить цифрами "16 259 217".
в пункте 5:

"35 000" сандары "41 000" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "35 000" заменить цифрами "41 000".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

3004
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3874
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1236
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2638
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
36622
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36622
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
36622
04
Бiлiм беру
8609669
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1070390
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
446717
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
623673
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3629
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3629
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6365994
003
Жалпы білім беру
5937588
006
Балаларға қосымша білім беру
428406
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
147261
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
147261
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
461079
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
461079
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
561316
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44091
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230349
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38139
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14799
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
230438
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

3004
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3874
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1236
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2638
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
36622
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36622
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
36622
04
Образование
8609669
464
Отдел образования района (города областного значения)
1070390
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
446717
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
623673
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3629
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3629
464
Отдел образования района (города областного значения)
6365994
003
Общеобразовательное обучение
5937588
006
Дополнительное образование для детей
428406
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
147261
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
147261
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
461079
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
461079
464
Отдел образования района (города областного значения)
561316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44091
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230349
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38139
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолога–медика–педагогической консультативной помощи населению
14799
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230438
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

1073562
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
413434
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
412434
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
570993
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
270388
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16959
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6713
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
76191
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
80630
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59491
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89135
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2031
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1407
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30813
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2350
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10080
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3382388
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
250997
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
25000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
225997
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
188042
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

1073562
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
413434
005
Государственная адресная социальная помощь
412434
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками"
1000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
570993
002
Программа занятости
270388
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16959
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6713
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76191
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
80630
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59491
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42454
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2031
021
Капитальные расходы государственного органа
1407
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30813
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2350
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10080
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3382388
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
250997
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
25000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
225997
464
Отдел образования района (города областного значения)
188042
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства