Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2018 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы ХIV сессиясының № 287 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 4688 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2018 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2018 год
Решение ХIV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2018 года № 4688
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2018 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ибатов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Өтешов
Қарағанды облыстық мәслихатының
XIV сессиясының
2018 жылғы "29" наурызда
№ 287 шешімімен
бекітілген
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2018 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшеу бірлігі
Базалық ставка, теңге

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ибатов
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Утверждены
решением XIV сессии
Карагандинского областного маслихата
от "29" марта 2018 года
№ 287
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2018 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Базовая ставка, тенге