Қарағанды облыстық мәслихатының ХІІІ сессиясының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 258 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 тамыздағы ХVII сессиясының № 329 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 4903 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының № 258 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4501 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 145 (22452) "Орталық Қазақстан", 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 146 (22259) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2018 жылғы 5 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет, тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203632944 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55377191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2757871 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5777 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 145492105 мың теңге;
2) шығындар – 205650784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11404882 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14766410 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3361528 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 13422722 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13422722 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14702561 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3502630 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2222791 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение ХIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение ХVII сессии Карагандинского областного маслихата от 9 августа 2018 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2018 года № 4903. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года №258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4501, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 30 декабря 2017 года № 145 (22452), "Индустриальная Караганда" от 30 декабря 2017 года № 146 (22259), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 203632944 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55377191 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2757871 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5777 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 145492105 тыс. тенге;
2) затраты – 205650784 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11404882 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 14766410 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3361528 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 13422722 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13422722 тыс. тенге:
поступление займов – 14702561 тыс. тенге;
погашение займов – 3502630 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2222791 тыс. тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

209 833
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
42 226
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
203 174
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 310
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
40 864
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 536 468
1
Құқық қорғау қызметi
14 536 468
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
14 477 658
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 920 912
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 834
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 377 001
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
66 593
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
29 174
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыр
82 144
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
58 810
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
58 810
04
Бiлiм беру
33 976 527
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
53 533
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
53 533
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
53 533
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
14 816 147
261
Облыстың білім басқармасы
7 097 696
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 829 363
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 032 330
055
Балаларға қосымша білім беру
60 006
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
231 872
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 630 466
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

209 833
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
42 226
296
Управление по мобилизационной подготовке области
203 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
162 310
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 864
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 536 468
1
Правоохранительная деятельность
14 536 468
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
14 477 658
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
11 920 912
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 834
006
Капитальные расходы государственного органа
2 377 001
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
66 593
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
29 174
015
Организация содержания служебных животных
82 144
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
58 810
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
58 810
04
Образование
33 976 527
1
Дошкольное воспитание и обучение
53 533
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
53 533
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
53 533
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
14 816 147
261
Управление образования области
7 097 696
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 829 363
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 032 330
055
Дополнительное образование для детей
60 006
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
231 872
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 630 466
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

3 928 534
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
713 828
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 051 163
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
110 685
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
598 484
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
336 368
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118 006
261
Облыстың білім басқармасы
1 956 841
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 753 920
037
Әлеуметтік сауықтандыру
202 921
2
Әлеуметтiк көмек
980 085
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
980 085
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
968 674
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 411
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 890 751
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 747 430
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 019
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
172
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
97 060
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
18 020
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 928 534
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
713 828
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 051 163
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
110 685
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
598 484
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
336 368
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
118 006
261
Управление образования области
1 956 841
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 753 920
037
Социальная реабилитация
202 921
2
Социальная помощь
980 085
256
Управление координации занятости и социальных программ области
980 085
003
Социальная поддержка инвалидов
968 674
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 890 751
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 747 430
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
121 019
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
172
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
97 060
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 020
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

365 677
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23 562
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
397 014
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 834
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
33 718
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
636 154
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 779
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
116 542
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 352
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 190
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 432 963
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 587 774
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
291 022
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
291 022
261
Облыстың білім басқармасы
180 029
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
180 029
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
273 874
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
273 874
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 842 849
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 533 178
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 502 724
063
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына нысаналы даму трансферттері

365 677
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23 562
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
397 014
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 834
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 718
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
636 154
263
Управление внутренней политики области
26 779
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 779
270
Управление по инспекции труда области
116 542
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
107 352
003
Капитальные расходы государственного органа
9 190
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 432 963
1
Жилищное хозяйство
8 587 774
256
Управление координации занятости и социальных программ области
291 022
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
291 022
261
Управление образования области
180 029
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
180 029
273
Управление культуры, архивов и документации области
273 874
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
273 874
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 842 849
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 533 178
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 502 724
063
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения

210 456
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 948
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
258 166
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 671
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
989 177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 567
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 182
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
375 086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 537 646
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 941 326
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
58 170
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
193 162
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 524 355
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
79 920
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
3 752
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
417 341
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
107 034
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)

210 456
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 948
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
258 166
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 671
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
989 177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 567
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 182
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
375 086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 537 646
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 941 326
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
58 170
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
193 162
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 524 355
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
79 920
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
3 752
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
417 341
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
107 034
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)

8 900
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
72 465
719
Облыстың ветеринария басқармасы
294 565
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 469
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 344
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 450
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
50 242
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
2 010
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
29 166
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
8 003
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
124 881
2
Су шаруашылығы
170 831
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
170 831
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
169 552
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
1 279
3
Орман шаруашылығы
351 890
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
351 890
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
349 742
006
Жануарлар дүниесін қорғау
2 148
4
Балық шаруашылығы
28 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
28 000
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
28 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
289 826
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
277 662
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 286
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
67 348
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 300
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

8 900
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
72 465
719
Управление ветеринарии области
294 565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
67 469
003
Капитальные расходы государственного органа
10 344
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 450
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
50 242
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
2 010
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
29 166
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
8 003
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
124 881
2
Водное хозяйство
170 831
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
170 831
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
169 552
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
1 279
3
Лесное хозяйство
351 890
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
351 890
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
349 742
006
Охрана животного мира
2 148
4
Рыбное хозяйство
28 000
255
Управление сельского хозяйства области
28 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
28 000
5
Охрана окружающей среды
289 826
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
277 662
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
70 286
008
Мероприятия по охране окружающей среды
67 348
013
Капитальные расходы государственного органа
11 300
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 753 563
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 987
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 814 148
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 557
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 844 871
13
Басқалар
7 293 302
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 820 069
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 220 069
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 346
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 000
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 949 268
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
55 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
109 455
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 600 000
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 600 000
9
Басқалар
3 473 233
257
Облыстың қаржы басқармасы
368 060
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
361 060
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 077 683
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 077 683
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 027 490
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 753 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
74 987
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 814 148
011
Капитальные расходы государственного органа
19 557
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9 844 871
13
Прочие
7 293 302
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 820 069
275
Управление предпринимательства области
2 220 069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
74 346
003
Капитальные расходы государственного органа
4 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
28 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 949 268
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
55 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
109 455
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 600 000
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 600 000
9
Прочие
3 473 233
257
Управление финансов области
368 060
012
Резерв местного исполнительного органа области
361 060
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 077 683
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 077 683
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 027 490
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

118 006
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
85 330
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
405 848
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
46 200
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
383 697
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
11 411
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 895 928
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге
1 936
Саламатты өмір салтын насихаттауға
178 296
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 527 590
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
10 712
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5 313 333
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
3 537 646
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
193 162
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
58 170
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
1 524 355
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 099 896
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 099 896
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
321 371
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
321 371
Нысаналы даму трансферттері:
19 871 342
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 262 075
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 262 075
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
11 079 806
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға

118 006
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
85 330
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
405 848
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
383 697
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
Управление здравоохранения области
1 895 928
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
1 936
На пропаганду здорового образа жизни
178 296
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 527 590
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
Управление внутренней политики области
10 712
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712
Управление сельского хозяйства области
5 313 333
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 537 646
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
193 162
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
58 170
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 524 355
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 099 896
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 099 896
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
321 371
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
321 371
Целевые трансферты на развитие:
19 871 342
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 262 075
На развитие транспортной инфраструктуры
1 262 075
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
11 079 806
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

2 932 743
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына
2 715 101
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 776 794
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
1 509 572
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 145 596
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 529 461
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 181 152
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 864 071
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
884 238
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 600 000
Бюджеттік кредиттер:
12 076 022
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 158 251
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
4 158 251
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
815 808
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
815 808
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
866 516
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
866 516
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 235 447
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
6 235 447
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 09 тамыздағы
XVII сессиясының №329 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының №258 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
59 895 669
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
23 440 651
Нысаналы даму трансферттері
26 777 224
Бюджеттік кредиттер
9 677 794
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
23 440 651
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
8 652 458
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
132 672
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
890 065
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
11 000
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 207 678
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
231 872
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге

2 932 743
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
2 715 101
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 776 794
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 509 572
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 145 596
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 529 461
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 181 152
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 864 071
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
884 238
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 600 000
Бюджетные кредиты:
12 076 022
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
4 158 251
Для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 158 251
Управление экономики и бюджетного планирования области
815 808
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
815 808
Управление предпринимательства области
866 516
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
866 516
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 235 447
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
6 235 447
Приложение 3
к решению XVII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 09 августа 2018 года №329
Приложение 5
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2017 года №258
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2018 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
59 895 669
в том числе:
Целевые текущие трансферты
23 440 651
Целевые трансферты на развитие
26 777 224
Бюджетные кредиты
9 677 794
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
23 440 651
в том числе:
Управление образования области
8 652 458
На реализацию государственного образовательного заказа в детских дошкольных организациях
132 672
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
890 065
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
11 000
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 207 678
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
231 872
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

2 630 466
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
313 659
"Орта білім беретін үздік ұйым" облыстық конурсының жеңімпазына білім беру грантын тағайындау үшін
22 628
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
212 418
Дене шынықтыру және спорт басқармасы
44 706
Спорт ұйымдарының ағымдағы шығындар туралы
44 706
Мәдениет, мұрағат және құжаттама басқармасы
354 976
Мәдени мекемелердің ағымдағы шығыстары туралы
71 984
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
282 992
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 864 630
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
336 368
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
118 006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
365 677
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының еңбекақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
39 688
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
397 014
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
536 674
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
11 411
Әлеуметтік қорғау саласында объектілерді жөндеуге және материалдық-техникалық базасын (МТБ) нығайтуға
43 275
Өнімді жұмыспен қамтуды және масс-кəсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсинг туралы
16 517
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 513 574
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 490 102
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
10 724
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
12 748
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 844 871
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
9 844 871
Облыстың ветеринария басқармасы
124 881
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау

2 630 466
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
313 659
На присуждение гранта победителю областного конкурса "Лучшая организация среднего образования"
22 628
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
212 418
Управление физической культуры и спорта области
44 706
На текущие расходы организаций спорта
44 706
Управление культуры, архивов и документации области
354 976
На текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры
71 984
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
282 992
Управление координации занятости и социальных программ области
1 864 630
На выплату государственной адресной социальной помощи
336 368
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
118 006
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
365 677
На внедрение привлекательной системы оплаты труда центров занятости населения
39 688
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
397 014
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
536 674
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
На ремонт объектов и укрепление МТБ в сфере социальной защиты
43 275
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 517
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 513 574
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 490 102
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
10 724
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
12 748
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 844 871
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
9 844 871
Управление ветеринарии области
124 881
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов