"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХІІІ сессиясының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы ХIХ сессиясының № 350 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 5015 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының № 258 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4501 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 145 (22452) "Орталық Қазақстан", 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 146 (22259) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2018 жылғы 5 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет, тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 206470244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55682466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2795375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 147992403 мың теңге;
2) шығындар – 206849116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11529605 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14891133 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3361528 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 11908477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11908477 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14252648 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3486628 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1142457 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2018 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:

О внесении изменений в решение ХIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение ХIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2018 года № 5015. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года №258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4501, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 30 декабря 2017 года № 145 (22452), "Индустриальная Караганда" от 30 декабря 2017 года № 146 (22259), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 206470244 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55682466 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2795375 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 147992403 тыс. тенге;
2) затраты – 206849116 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11529605 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 14891133 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3361528 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 11908477 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11908477 тыс. тенге:
поступление займов – 14252648 тыс. тенге;
погашение займов – 3486628 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1142457 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Бұқар жырау – 24 пайыз, Қарқаралы, Осакаров аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Шет ауданына – 55 пайыз, Абай ауданына – 75 пайыз, Нұра ауданына – 76 пайыз, Ақтоғай ауданына – 90 пайыз, Жаңаарқа ауданына – 95 пайыз, Ұлытау ауданына – 99 пайыз, Сәтбаев қаласына- 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 46 пайыз, Қарағанды қаласына – 49 пайыз, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Бұқар жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаров аудандарына – 70 пайыздан, Шет ауданына –80 пайыз, Абай ауданына – 90 пайыз, Ақтоғай, Жаңаарқа аудандарына – 95 пайыздан, Ұлытау ауданына –99 пайыз, Сәтбаев қаласына- 100 пайыз.";
8-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:

Бухар-Жырауского района – 24 процента, Каркаралинского, Осакаровского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Шетского района – 55 процентов, Абайского района – 75 процентов, Нуринского района – 76 процента, Актогайского района – 90 процентов, Жанааркинского района– 95 процентов, Улытауского района – 99 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) по социальному налогу:
города Темиртау – 46 процентов, города Караганды – 49 процентов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 50 процентов, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского районов – по 70 процентов, Шетского района – 80 процентов, Абайского района – 90 процентов, Актогайского, Жанааркинского районов – по 95 процентов, Улытауского района – 99 процентов, города Сатпаев – 100 процентов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

42 464
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 489 218
1
Құқық қорғау қызметi
14 489 218
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
14 431 358
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 932 106
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 834
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 328 667
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
66 593
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
29 174
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыр
72 984
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
57 860
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
57 860
04
Бiлiм беру
33 366 223
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
14 585 137
261
Облыстың білім басқармасы
6 932 998
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 851 447
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 033 252
055
Балаларға қосымша білім беру
60 006
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 789
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 562 405
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270 099
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 015 547
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 417 078
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
598 469
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 636 592
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi

42 464
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 489 218
1
Правоохранительная деятельность
14 489 218
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
14 431 358
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
11 932 106
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 834
006
Капитальные расходы государственного органа
2 328 667
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
66 593
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
29 174
015
Организация содержания служебных животных
72 984
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
57 860
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
57 860
04
Образование
33 366 223
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
14 585 137
261
Управление образования области
6 932 998
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 851 447
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 033 252
055
Дополнительное образование для детей
60 006
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
155 789
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 562 405
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
270 099
285
Управление физической культуры и спорта области
4 015 547
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 417 078
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
598 469
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 636 592
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

105 585
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
594 384
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
336 368
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 331
261
Облыстың білім басқармасы
1 956 841
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 753 920
037
Әлеуметтік сауықтандыру
202 921
2
Әлеуметтiк көмек
982 045
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
982 045
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
970 634
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 411
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 840 296
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 696 975
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 857
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
137
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
97 060
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
12 745
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
351 196
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23 562
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 798
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

105 585
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
594 384
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
336 368
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
114 331
261
Управление образования области
1 956 841
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 753 920
037
Социальная реабилитация
202 921
2
Социальная помощь
982 045
256
Управление координации занятости и социальных программ области
982 045
003
Социальная поддержка инвалидов
970 634
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 840 296
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 696 975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
124 857
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
137
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
97 060
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12 745
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
351 196
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23 562
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
402 798
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

8 834
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
62 650
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
60 229
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
552 907
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 779
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
116 542
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 352
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 190
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 691 370
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 142 667
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
274 134
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
274 134
261
Облыстың білім басқармасы
180 029
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
180 029
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
269 063
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
269 063
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 419 441
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 498 567
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 302 692
063
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына нысаналы даму трансферттері
2 618 182
2
Коммуналдық шаруашылық
10 548 703
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 539 567
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 045
004
Елдi мекендердi газдандыру
40 776
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 651
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

8 834
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
62 650
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 229
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
552 907
263
Управление внутренней политики области
26 779
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 779
270
Управление по инспекции труда области
116 542
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
107 352
003
Капитальные расходы государственного органа
9 190
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 691 370
1
Жилищное хозяйство
8 142 667
256
Управление координации занятости и социальных программ области
274 134
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
274 134
261
Управление образования области
180 029
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
180 029
273
Управление культуры, архивов и документации области
269 063
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
269 063
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 419 441
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 498 567
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 302 692
063
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
2 618 182
2
Коммунальное хозяйство
10 548 703
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 539 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
116 045
004
Газификация населенных пунктов
40 776
005
Капитальные расходы государственного органа
1 651
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

11 460
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
878 715
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 567
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 178
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
407 086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 572 781
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 891 391
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
54 778
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
192 905
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 109 355
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
79 920
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
60 000
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
8 400
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
72 465
719
Облыстың ветеринария басқармасы
277 529
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 469
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 344
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 421
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

11 460
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
878 715
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 567
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 178
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
407 086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 572 781
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 891 391
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
54 778
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
192 905
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 109 355
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
79 920
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
60 000
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
8 400
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
72 465
719
Управление ветеринарии области
277 529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
67 469
003
Капитальные расходы государственного органа
10 344
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 421
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

49 709 691
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19 571 688
Нысаналы даму трансферттері
18 511 894
Бюджеттік кредиттер
11 626 109
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19 571 688
оның ішінде:
Облыстың білім басқармасы
3 121 558
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
171 806
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
2 669 153
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
280 599
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 428 629
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
371 876
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
1 056 753
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 385 663
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
336 368
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
114 331
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
85 330
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
411 632
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
62 650
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
363 941
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
11 411
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 893 992
Саламатты өмір салтын насихаттауға
178 296
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 527 590
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
10 712
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

49 709 691
в том числе:
Целевые текущие трансферты
19 571 688
Целевые трансферты на развитие
18 511 894
Бюджетные кредиты
11 626 109
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
19 571 688
в том числе:
Управление образования области
3 121 558
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
171 806
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 669 153
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
280 599
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 428 629
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
371 876
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
1 056 753
Управление координации занятости и социальных программ области
1 385 663
На выплату государственной адресной социальной помощи
336 368
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
114 331
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
85 330
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
411 632
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
62 650
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
363 941
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
Управление здравоохранения области
1 893 992
На пропаганду здорового образа жизни
178 296
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 527 590
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
Управление внутренней политики области
10 712
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712
Управление сельского хозяйства области

8 929 819
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
7 572 781
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
192 905
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
54 778
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
1 109 355
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 099 896
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 099 896
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
306 614
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
306 614
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
394 805
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
394 805
Нысаналы даму трансферттері:
18 511 894
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
834 678
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
834 678
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 734 999
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 932 743
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына
2 526 336
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 759 462
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
1 474 961
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 041 497
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 942 217
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 903 687
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 864 071
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
574 459
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 600 000
Бюджеттік кредиттер:
11 626 109
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 158 251
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
4 158 251
Облыстың экономика басқармасы
815 808
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
815 808
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
866 516
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
866 516
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 785 534
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 785 534
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 15 қарашадағы
ХІХ сессиясының № 350 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының №258 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

8 929 819
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 572 781
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
192 905
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
54 778
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 109 355
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 099 896
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 099 896
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
306 614
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
306 614
Управление предпринимательства
394 805
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
394 805
Целевые трансферты на развитие:
18 511 894
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
834 678
На развитие транспортной инфраструктуры
834 678
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 734 999
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 932 743
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
2 526 336
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 759 462
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 474 961
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 041 497
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 942 217
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 903 687
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 864 071
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
574 459
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 600 000
Бюджетные кредиты:
11 626 109
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
4 158 251
Для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 158 251
Управление экономики области
815 808
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
815 808
Управление предпринимательства области
866 516
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
866 516
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 785 534
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 785 534
Приложение 3
к решению ХІХ сессии
Карагандинского областного маслихата
от 15 ноября 2018 года № 350
Приложение 5
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2017 года №258
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2018 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего

57 383 995
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
22 623 226
Нысаналы даму трансферттері
25 532 888
Бюджеттік кредиттер
9 227 881
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
22 623 226
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
8 247 284
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
129 472
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
849 955
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
10 008
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 131 062
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
155 789
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
2 562 405
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
270 099
"Орта білім беретін үздік ұйым" облыстық конурсының жеңімпазына білім беру грантын тағайындау үшін
22 628
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
115 866
Дене шынықтыру және спорт басқармасы
44 706
Спорт ұйымдарының ағымдағы шығындар туралы
44 706
Мәдениет, мұрағат және құжаттама басқармасы
329 049
Мәдени мекемелердің ағымдағы шығыстары туралы
71 489
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
257 560
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 769 011
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
336 368
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
114 331
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
351 196
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
402 798
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға

57 383 995
в том числе:
Целевые текущие трансферты
22 623 226
Целевые трансферты на развитие
25 532 888
Бюджетные кредиты
9 227 881
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
22 623 226
в том числе:
Управление образования области
8 247 284
На реализацию государственного образовательного заказа в детских дошкольных организациях
129 472
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
849 955
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
10 008
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 131 062
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
155 789
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 562 405
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
270 099
На присуждение гранта победителю областного конкурса "Лучшая организация среднего образования"
22 628
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
115 866
Управление физической культуры и спорта области
44 706
На текущие расходы организаций спорта
44 706
Управление культуры, архивов и документации области
329 049
На текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры
71 489
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
257 560
Управление координации занятости и социальных программ области
1 769 011
На выплату государственной адресной социальной помощи
336 368
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
114 331
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
351 196
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
402 798
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства

503 761
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
11 411
Әлеуметтік қорғау саласында объектілерді жөндеуге және материалдық-техникалық базасын (МТБ) нығайтуға
43 275
Өнімді жұмыспен қамтуды және масс-кəсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсинг туралы
5 871
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 643 970
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 639 160
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
4 810
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 429 975
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
9 429 975
Облыстың ветеринария басқармасы
118 676
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
15 406
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
103 270
Облыстың экономика басқармасы
40 555
Арнайы техниканы сатып алу
40 555
Нысаналы даму трансферттері:
25 532 888
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 121 521
Білім объектілерін дамытуға
3 696 110
Спорт объектілерін дамытуға
639 692
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 302 692
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 498 567
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 010 158
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына
2 618 182
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
32 760
Мәдениет объектілерін дамыту туралы
173 360
Әкімшілік ғимаратың құрылысына
150 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1 992 747
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 992 747
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 418 620
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 038 758
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
767 904
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 313 215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
698 743
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 600 000
Бюджеттік кредиттер
9 227 881
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
815 808
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
815 808
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 785 534
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 785 534
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 626 539
Тұрғын үй жобалауға және салуға
2 626 539

503 761
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 411
На ремонт объектов и укрепление МТБ в сфере социальной защиты
43 275
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 871
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 643 970
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 639 160
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
4 810
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 429 975
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
9 429 975
Управление ветеринарии области
118 676
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
15 406
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103 270
Управление экономики области
40 555
На приобретение специализированной техники
40 555
Целевые трансферты на развитие:
25 532 888
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 121 521
На развитие объектов образования
3 696 110
На развитие объектов спорта
639 692
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 302 692
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 498 567
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2 010 158
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
2 618 182
На развитие теплоэнергетической системы
32 760
На развитие объектов культуры
173 360
На строительство административного здания
150 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 992 747
На развитие транспортной инфраструктуры
1 992 747
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 418 620
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
4 038 758
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
767 904
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 313 215
На развитие коммунального хозяйства
698 743
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 600 000
Бюджетные кредиты
9 227 881
в том числе:
Управление экономики области
815 808
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
815 808
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 785 534
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 785 534
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 626 539
На проектирование и (или) строительство жилья
2 626 539