Қарағанды қалалық мәслихатының ХXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы VI шақырылған ХХII сессиясының № 257 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 4616 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының ХXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №158 (1888) "Взгляд на события" газетінде, 2018 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –53 368 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 33 557 991 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша –3 356 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –1 367 849 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 086 505 мың теңге;
2) шығындар – 54 354 134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 842 633 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 842 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 56 610 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 56 610 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 6 771 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 771 322 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 5 842 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 887 849 мың теңге;

О внесении изменений в решение ХXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 – 2020 годы"
Решение ХХII сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 13 февраля 2018 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 февраля 2018 года № 4616.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2017 года № 158 (1888), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 368 835 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 33 557 991 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям –3 356 490 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 367 849 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 086 505 тысяч тенге;
2) затраты – 54 354 134 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 842 633 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 842 633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 56 610 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 56 610 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 6 771 322 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 771 322 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 5 842 633 тысячи тенге;
погашение займов – 887 849 тысяч тенге;