Қарағанды қаласының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 353 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5094 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаланың 2019-2021 жылдарға арналған, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 528 040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 39 622 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 537 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 781 457 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 586 764 мың теңге;
2) шығындар – 71 672 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 287 140 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 287 140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 445 291 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 445 291 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 7 986 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 986 259 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 9 111 360 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 037 610 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 3 912 509 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 457 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы Бюджет кодексінің 52-бабының 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихатпен Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленген:
жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын - 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 52 пайыз.
3. 2019 жылға арналған қала бюджеті түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 847 964 мың теңге сомасындағы субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 269 573 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете города Караганды на 2019 - 2021 годы
Решение Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2018 года № 5094. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 528 040 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 622 551 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 537 268 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 781 457 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 586 764 тысячи тенге;
2) затраты – 71 672 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 287 140 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 287 140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 445 291 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 445 291 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 986 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 986 259 тысяч тенге:
поступление займов – 9 111 360 тысяч тенге;
погашение займов – 5 037 610 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 912 509 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2019 № 457 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областным маслихатом установлены нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50 процентов;
по социальному налогу – 52 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2019 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 847 964 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2019 год в сумме 269 573 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 457 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 - қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2019 № 457 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в составе поступлений и расходов бюджета города на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2019 год согласно приложению 5.

7. 2019 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде жалақы төлеуге кететін шығыстардың секвестрлеуге жатпайтыны белгіленсін.
9. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ю. Бадина
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "24" желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының
№ 353 шешіміне
1- қосымша
Қарағанды қаласының 2019 жылға арналған бюджеті

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2019 год, согласно приложению 6.
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета города на 2019 год не подлежат секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ю. Бадина
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению ХХХІІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2018 года № 353
Бюджет города Караганды на 2019 год

844 197
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
765
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
201 116
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 920
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
37 512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 723 568
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
46 940
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
46 940
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
38 768
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8 172
2
Әлеуметтiк көмек
2 526 513
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 526 513
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 657
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
56 121
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 143 907
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 645
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
59 591
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
317 583
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
760 081
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
77 928
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150 115
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150 115
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 203
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 912
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 128 477
1
Тұрғын үй шаруашылығы
62 866
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
62 866
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

844 197
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
765
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
201 116
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 920
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
37 512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 723 568
1
Социальное обеспечение
46 940
464
Отдел образования района (города областного значения)
46 940
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
38 768
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8 172
2
Социальная помощь
2 526 513
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 526 513
002
Программа занятости
105 657
006
Оказание жилищной помощи
56 121
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 143 907
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 645
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
59 591
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
317 583
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
760 081
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
77 928
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150 115
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150 115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
140 203
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 912
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 128 477
1
Жилищное хозяйство
62 866
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
62 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

1 984
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 984
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
-220 858
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
220 858
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
220 858
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
220 858
Атауы
Сома, мың теңге
V. Бюджет тапшылығы
0
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "24"желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының
№ 353 шешіміне
4-қосымша
Қаланың 2019 жылға арналған бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 457 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
33 850 160
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 578 887
Нысаналы даму трансферттері
10 159 913
Бюджеттік кредиттер
9 111 360
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 578 887
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
137 907
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
51 236
Білім беру объектілерін жөндеуге
188 837
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
72 308
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 203 834
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
487 367
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
474 220
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 761 055
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес берушілер мен ассистенттер енгізуге
4 420
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
212 128
Ауыл шаруашылығының аса қауіпті инфекциялық ауруға шалдыққан жануарларының санитарлық союын жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
315
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
3 685 359
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 785 359
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге

1 984
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1 984
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами:
-220 858
Категория
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
220 858
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
220 858
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
220 858
Наименование
Сумма, тысяч тенге
V. Дефицит бюджета
0
VI. Финансирование дефицита бюджета
0
Приложение 4
к решению ХХХІІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2018 года № 353
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2019 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2019 № 457 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
33 850 160
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14 578 887
Целевые трансферты на развитие
10 159 913
Бюджетные кредиты
9 111 360
Целевые текущие трансферты
14 578 887
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
137 907
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
51 236
На ремонт объектов образования
188 837
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
72 308
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
2 203 834
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
487 367
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
474 220
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 761 055
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 420
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
212 128
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
315
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 685 359
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 785 359
на капитальный ремонт дорог

1 900 000
Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарына, ұйымдардың қызметкерлеріне, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жалақысын арттыруға
3 266 211
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
55 323
Заңдардың өзгеруіне байланысты төмен бюджеттердің шығындарын өтеуге
924 294
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
398 737
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
655 336
Нысаналы даму трансферттері
10 159 913
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
596 215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 099 261
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
500 000
Мәдениет объектілерін дамытуға
600 000
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
639 199
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
600 000
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
3 247 255
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
877 983
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 000 000
Бюджеттік кредиттер
9 111 360
оның ішінде:
Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
394 000
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
4 824 220
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3 893 140
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "24" желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының
№ 353 шешіміне
5 - қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 457 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1 258 198
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
121 192
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
121 192
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121 192
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
120 517

1 900 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 266 211
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
55 323
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
924 294
На предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
398 737
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
655 336
Целевые трансферты на развитие
10 159 913
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
596 215
На развитие коммунального хозяйства
2 099 261
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
500 000
На развитие объектов культуры
600 000
На развитие транспортной инфраструктуры
639 199
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
600 000
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 247 255
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
877 983
На развитие газотранспортной системы
1 000 000
Бюджетные кредиты
9 111 360
в том числе:
На предоставление жилищных сертификатов как социальная поддержка
394 000
На проектирование и (или) строительство жилья
4 824 220
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 893 140
Приложение 5
к решению ХХХІІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2018 года № 353
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2019 № 457 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1 258 198
01
Государственные услуги общего характера
121 192
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
121 192
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121 192
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120 517