Жезқазған қаласы жерлерінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 4635 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласы жерлерінде жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары А. Мухамбединге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01
Жезқазған қаласы әкімдігінің
қаулысына
1 қосымша
Жезқазған қаласы жерлеріндегі жайылым айналымдарының қолайлы СХЕМАСЫ
2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01
Жезқазған қаласы әкімдігінің
қаулысына
2 қосымша
Жезқазған қаласы босалқы жерлеріндегі жайылым айналымдарының қолайлы СХЕМАСЫ
2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01
Жезқазған қаласы әкімдігінің
қаулысына
3 қосымша
Кеңгір ауылдық округі жерлеріндегі жайылым айналымдарының қолайлы СХЕМАСЫ
2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01
Жезқазған қаласы әкімдігінің
қаулысына
4 қосымша
Сарыкеңгір ауылдық округі жерлеріндегі жайылым айналымдарының қолайлы СХЕМАСЫ
2018 жылғы 20 ақпандағы № 04/01
Жезқазған қаласы әкімдігінің
қаулысына
5 қосымша
Талап ауылдық округі жерлеріндегі жайылым айналымдарының қолайлы СХЕМАСЫ

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на землях города Жезказган
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 20 февраля 2018 года № 04/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2018 года № 4635
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по городу Жезказган согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Мухамбедина.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Приложение 1
к постановлению
акимата города Жезказган
№04/01 от 20 февраля 2018 года
Схема пастбищеоборотов по землям города Жезказган
Приложение 2
к постановлению
акимата города Жезказган
№04/01 от 20 февраля 2018 года
Схема пастбищеоборота земель запаса города Жезказган
Приложение 3
к постановлению
акимата города Жезказган
№04/01 от 20 февраля 2018 года
Схема пастбищеоборота Кенгирского округа
Приложение 4
к постановлению
акимата города Жезказган
№04/01 от 20 февраля 2018 года
Схема пастбищеоборота Сарыкенгирского сельского округа
Приложение 5
к постановлению
акимата города Жезказган
№04/01 от 20 февраля 2018 года
Схема пастбищеоборота Талапского сельского округа